Marketingowe pyszności

Słodycze, jako gadżet reklamowy są jedyne w swoim rodzaju. To produkt, do którego nie trzeba namawiać. Gustownie zapakowany, kryjący w sobie niepowtarzalne smaki i aromaty. Co może być lepszego dla klienta, jeśli nie smakołyk opakowany Twoim logo? Będzie się ono kojarzyć z przyjemnymi chwilami zapomnienia, pysznym smakiem i niepowtarzalnym zapachem, który może dawać na przykład…

…pyszna czekolada.

Czekolada powoduje wydzielanie endorfin, a endorfiny to hormony szczęścia. Poprawiają ogólne samopoczucie, a nawet łagodzą ból. Czekolada wpływa pozytywnie na wiele aspektów naszego życia. Pozwól, aby miała także pozytywny efekt marketingowy.

Skoro poprawia nastrój, to użyj go, by stworzyć miły gadżet dla swojego klienta. Podziel się szczęściem w postaci Bombonierki Prestige VIP. Pyszne czekoladki w różnych kształtach z nadzieniem. W związku ze zbliżającymi się świętami, opakowanie takowych słodkości polecamy ozdobić nie tylko firmowym logotypem, ale także bożonarodzeniową grafiką. Podobną funkcję bez wątpienia spełni Choinka z Orzechami Laskowymi. Orzechy umieszczone w gustownym opakowaniu i zalane pyszną czekoladą w kształcie świątecznego drzewka to także fantastyczny gadżet marketingowy. Jeśli zaś ktoś nie przepada za orzechami, to w jego przypadku idealnie sprawdzi się Choinka Dekorowana w Kartonie. Bez orzechów, ale z piękną i smakowitą dekoracją.

Dla wymagających, ale także ceniących sobie możliwość sprawienia niecodziennej niespodzianki dla klienta, idealnie będzie się nadawać gadżet: Świąteczne Życzenia D30. To drewniane, eleganckie pudełko z możliwością wygrawerowania twojej grafiki. Wewnątrz opakowania znajdują się pyszne czekoladki. Każda z nich ma dodatkowo wytłoczoną z czekolady literę, które razem tworzą napis „Wesołych Świąt”.

Choć przychodzi nam to z trudem, to zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie samą czekoladą człowiek żyje. Dlatego w naszej świątecznej ofercie są także inne

słodkie gadżety.

Ot na przykład rozpływający się w ustach Zestaw Żurawinowy Ogród. W jego skład wchodzą dwa słoiczki pełne konfitur oraz buteleczka słodkiego syropu. Całość zapakowana jest w eleganckie i ekologiczne, kartonowe pudełko uzupełnione pachnącymi laskami wanilii.

W każdej firmie w świątecznym okresie wszelkie nawiązania do domowych, wigilijnych tradycji są jak najbardziej mile widziane. A święta w domu to przecież zniewalający aromat bożonarodzeniowego kompotu. Stąd nasza propozycja na gadżet reklamowy w postaci Świątecznego Suszu Owocowego. Słusznie kojarzone ze zdrowym trybem życia owoce w połączeniu z błogim klimatem świąt to marketingowy strzał w dziesiątkę. Gadżet zapakowany w gustowny kartonik z firmowym oznakowaniem bez wątpienia sprawi twoim klientom dużo radości.


Marketing sensoryczny

Jak wspominaliśmy wyżej, święta to znakomity czas dla budowania pozytywnego wizerunku twojej firmy. Multum możliwości reklamowych, jakie dają gadżety świąteczne pozwala idealnie dopasować się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Słodycze, takie jak czekolada, cukierki, czy też owoce to wspaniały smak i aromat. Zaangażujmy zmysły kontrahentów. Wystarczy naprawdę niewiele, by świąteczny klimat przekuć na marketingowy sukces.

Pełną ofertę słodyczy na Święta znajdziesz pod linkiem

https://bit.ly/2KwG5a8