Marketing kocha sport z wzajemnością

Marketing kocha sport z wzajemnością

Sport to zdrowie i przyjemność, więc połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i stworzyliśmy serię sportowych gadżetów, odpowiadając tym samym na najnowsze trendy w marketingu.

Sportowe korzyści

Pozytywy, jakie niesie ze sobą aktywność fizyczna są niezliczone. Powszechnie przyjęta sentencja „sport to zdrowie” nie powinna być zbywana śmiechem, bo zawiera w sobie znacznie więcej, niż tylko 3 słowa. Zdrowie nie odnosi się bowiem wyłącznie do aspektów fizycznych, ale także psychicznych. Ludzie uprawiający sport mają lepsze samopoczucie, wysiłek poprawia ich nastrój, a co za tym idzie, są lepiej nastrojeni na wyzwania, które przynoszą kolejne dni.

Dobry nastrój, to lepsza samoocena, większa gotowość do pracy, większe zaangażowanie i kreatywność. Czyż nie są to cechy tak bardzo dziś pożądane w codziennej pracy? Zresztą… zostawiając na chwilę aspekt psychiczny. Aktywność fizyczna zmniejsza ryzyko zapadania na wiele chorób, w tym chorób serca, zmniejsza podatność na stres oraz poprawia odporność organizmu. Co byście jednak powiedzieli, gdybyśmy dodali do tego fakt, że marketing także pokochał sport i to z wzajemnością?

Gadżety sportowe

W Reklamowe24, znając najnowsze trendy w marketingu, przygotowaliśmy bogatą ofertę gadżetów sportowych, którą są nie tylko praktyczne, ale także pomogą Twojej firmie w budowaniu pozytywnego wizerunku w oparciu o sport i dbanie o zdrowie.
W naszym asortymencie znajdują się m.in. pakowne torby sportowe i plecaki świetnie spełniające swoją rolę przechowywania drobnych rzeczy np. podczas jazdy na rowerze. Posiadamy także serię ergonomicznych i pojemnych bidonów, które dzięki zabezpieczonym ustnikom nie pozwolą na nieplanowane wylanie ich zawartości.

Musimy wspomnieć także o joggingu, który uprawiają miliony ludzi na całym świecie. Zaskocz swoich klientów i zaproponuj im obrendowaną w logo lub inną dowolną grafikę opaskę na ramię, w której można umieścić najpopularniejsze modele smartfonów. Dodatkowo opaska posiada także kieszonkę np. na klucze oraz dodatkową przegrodę na słuchawki. Znajdziesz u nas także, pasy biegowe, słuchawki i bardzo popularne smartwatche.

Uprawiając sport nie możemy zapominać o bezpieczeństwie, zwłaszcza po zmroku. Bieganie czy jazda na rowerze w nocy, choć należy do przyjemnych, może być niebezpieczna, gdy nie będziemy dostatecznie widoczni na drodze. Rozwiązaniem tego problemu są nasze gadżety – opaski odblaskowe, światełka rowerowe czy też klips obuwniczy (do przypięcia na obcas buta) z diodą LED, dzięki któremu każdy, np. kierowca, zobaczy nas z daleka.

W trakcie uprawiania sportu dobrze mieć przy sobie kilka potrzebnych rzeczy, np. dostępny w naszej ofercie ręcznik z mikrofibry znakomicie wchłaniający wilgoć, który można schować do sportowej saszetki do noszenia w pasie – oczywiście także dostępnej u nas.

W ofercie znajdziecie również kijki do Nordic Walking, zestawy gimnastyczne, gadżety fitness i gadżety rowerowe.

Podsumowując, dlaczego warto inwestować w gadżety sportowe? Ponieważ nie tylko przyczyniają się one do poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia, ale również wpisują się w najnowsze trendy sportowo-marketingowe.