Gadżety reklamowe dla firmy Murapol. Zamuruje Was z wrażenia!

Nasza ostatnia realizacja gadżetów reklamowych może wprawić w osłupienie. Stworzyliśmy użytkowe, gustowne i przede wszystkim spełniające swój marketingowy obowiązek – gadżety dla firmy Murapol.

Murapol to znane przedsiębiorstwo działające na rynku deweloperskim w Polsce oraz na Zachodnie Europy. Wsparcie marketingowe dla dużej marki tego typu było dla nas ciekawym wyzwaniem, ale takie lubimy najbardziej.

Firmie Murapol zależało na rozpoznawalności, prostocie i oczywiście zadowalającym efekcie końcowym naszej realizacji. Tym bardziej cieszymy się, że spełniliśmy te wymagania w 100 procentach.

Gadżet skojarzeniowy

Jak wspominaliśmy, Murapol to duży deweloper. Ta branża kojarzy się przede wszystkim z budową mieszkań. Mieszkania zaś wprost kojarzą się z domem, dlatego właśnie nasz Klient wybrał bardzo elegancki gadżet: Brelok metalowy domek. To metalowy gadżet do kluczy. Brelok wizualnie wygląda jak mały domek, co idealnie pasuje do naszego Klienta. Grafika wykonana metodą grawerowania zadaje szyku, a całość prezentuje się niezwykle efektownie.

https://gadzety-reklamowe.com/item2/14471-Brelok_metalowy_domek.html

Gorąca kawa tylko w Murapolu…

. a dokładnie rzecz ujmując, tylko w kubku sygnowanym firmowym logo. Kubek Ilona to absolutny hit sprzedażowy. Obłe, ceramiczne naczynie dostępne w różnych kolorach marketingowo sprawdza się świetnie. To jeden z najchętniej wybieranych nośników reklamy, bowiem picie napojów, szczególnie gorących, zawsze dobrze się kojarzy.

Czy to ze zniewalającym zapachem kawy, czy też rozgrzewającymi właściwościami herbaty – efekt będzie ten sam, czyli pozytywny wizerunek marki.

https://gadzety-reklamowe.com/item2/114220-Ilona.html

Identyfikacja na pierwszym miejscu

Smycz z karabińczykiem – 10mm to kolejny gadżet, który wybrał Murapol. Śmiało możemy powiedzieć, że to produkt niemal niezastąpiony. Znakomicie sprawdza się podczas szkoleń, konferencji i innych firmowych eventów. Do smyczy z karabińczykiem można przypiąć nie tylko klucze, ale także identyfikatory np. uczestników branżowego wydarzenia, co bez wątpienia pomoże w jego organizacji, a przy tym przyczyni się do promocji marki.

https://gadzety-reklamowe.com/item2/8387-Smycz-z-karabinczykiem—10mm.html

Darmowa reklama?

Nasz Klient ceni sobie różne formy reklamy. By wyróżnić się na tle konkurencji wybrał balony z nadrukiem. To zdawać by się mogło nieco niecodzienny pomysł, ale w praktyce znakomicie spełnia swoje zadanie. Balony można wykorzystać na rozmaitych imprezach na przykład w plenerze. Rozdając je Klientom oraz ich dzieciom sprawiamy, że stają się oni żywą reklamą firmy.

Sukces tkwi w prostocie

Klasyczna kampania marketingowa nie mogłaby się odbyć bez sztandarowego nośnika reklamy, jakim jest długopis. Aluminiowy gadżet z końcówką przystosowaną do obsługi ekranów dotykowych to słuszny wybór Murapolu. Taki długopis będzie służył do tworzenia nie tylko klasycznych, ale także elektronicznych notatek. Długopisy to wciąż niezbędne narzędzie pracy wielu osób. Dajmy im je korzystając z marketingowych możliwości oznakowań. Twoje logo widoczne podczas codziennych zajęć każdemu zapadnie w pamięć, co będzie miało pozytywny efekt w przyszłości.

https://gadzety-reklamowe.com/item2/98311-Dougopis-aluminiowy-Touch-Tip,-jasnoniebieski-.html 

Coś więcej niż prezent

Użyteczne, niezbędne do codziennej pracy gadżety reklamowe nie tylko dobrze spełniają rolę nośnika Twojego logotypu bądź grafiki. Są także, a może przede wszystkim, doskonałym prezentem dla Klientów. Będą oni tym chętniej z nich korzystać, jeśli zostaną sprezentowane w eleganckim opakowaniu. Takowe właśnie wybrał Murapol, czyli papierowe torby w wersji matowej z możliwością uszlachetnienia laminacją. Gruby kredowy papier o gramaturze 170 gramów jest bardzo wytrzymały, a przy tym posiada gustowną formę. Taka torba idealnie nadaje się na prezenty dla każdych, nawet najważniejszych Klientów Twojej firmy.