Gadżety dla Avalon Extreme

Za nami kolejna ciekawa realizacja gadżetów reklamowych. Tym razem prezentujemy produkty oznakowane dla naszego stałego Klienta – Avalon Extreme.

Projekt Avalon Extreme zmienia w społeczeństwie wizerunek osób dotkniętych kalectwem. Poprzez promowanie ich wyczynów w sportach ekstremalnych pokazuje, że ludzie niepełnosprawni są samodzielni i aktywnie spędzają wolny czas. Dla naszych Klientów wózek inwalidzki nie jest żadnym ograniczeniem by realizować sportowe pasje i osiągać życiowe cele.

Z tego powodu oczywiste było, że realizowane przez nas gadżety nie mogły być nudne. Miały poprzez swój ciekawy design przyciągać wzrok i nawiązywać do kolorystyki, z której znane jest Avalon Extreme.

Dla naszych Klientów zrealizowaliśmy:

1)Kalendarze plakatowe

Kalendarz plakatowy to idealny gadżet na koniec roku. Postanowiliśmy, w porozumieniu z naszym Klientem, umieścić na nim najlepsze zdjęcia sportowców, których wspiera Avalon Extreme. Dzięki unikatowej grafice i znakomitym fotografiom gadżet ten nabrał wyjątkowo ekstremalnego wyglądu.

Zamówienie indywidualne

2) Okulary przeciwsłoneczne

Przydatne na zawodach sportowych i w trakcie sesji fotograficznej. Chronią przed słońcem i błyskami fleszy oraz pozwalają w łatwy sposób wyróżnić się z tłumu. Oczywiście nie mogliśmy zaproponować innego modelu okularów, niż ten najbardziej stylowy.

Przejdź do strony produktu:

Okulary przeciwsłoneczne CALIFORNIA

3) Zawieszki zapachowe

Skoro Avalon Extreme ma w swoich szeregach osoby jeżdżące wyczynowo autami, to nie mogło zabraknąć dedykowanych zapachów samochodowych. Gadżet przygotowany specjalnie dla naszego Klienta ma unikalny kształt i grafikę. Jest to wierne oddanie pojazdu, którym jeździ jeden z niepełnosprawnych sportowców.

Zamówienie indywidualne

4) Kalendarze książkowe

Nawet najbardziej ekstremalny projekt trzeba mieć pod kontrolą. Jak to zrobić? Produktem, który może w tym pomóc jest dedykowany organizer. Dzięki niemu można w łatwy sposób planować przyszłe wydarzenia oraz mieć zawsze pod ręką najważniejsze notatki.

Przejdź do strony produktu:

Kalendarz książkowy COMBO A5

Nie są to jednak wszystkie przedmioty, jakie zrealizowaliśmy w ramach naszej współpracy. Oznakowaliśmy również pendrive’y USB, długopisy czy też breloczki.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz oznakujemy gadżety reklamowe dla Avalon Extreme. Współpraca z tak pozytywnymi osobami to sama przyjemność.