W jakim formacie wysłać projekt do nadruku?

Współpraca z Reklamowe24 jest prosta, przyjemna i skuteczna 🙂 Wybierzcie gadżety, które chcecie zamówić, napiszcie do nas i wyślijcie nam projekt nadruku, a my zrobimy resztę! W jakim formacie powinien zostać wysłany plik z logo..?

Projekt graficzny znakowania – w jakim formacie go zapisać?

Logo lub inny projekt graficzny należy przygotować w krzywych zapisanych w Corelu. Przyjmujemy też pliki z rozszerzeniami .eps, .ai, lub .pdf. Graficy Reklamowe24 przygotują wizualizację gotowego gadżetu, która posłuży jako punkt wyjścia do dalszych poprawek i ewentualnych zmian. Wszystko po to, aby efekt końcowy był dokładnie taki, jak wyobrażają to sobie zamawiający.

Nie posiadam logo w wersji wektorowej. Czy mogę je wysłać?

Graficy Reklamowe24 są w stanie przerysować otrzymaną ilustrację do wersji wektorowej i w ten sposób stworzyć plik, który będzie można nadrukować na produkt. Taka usługa jest jednak dodatkowo płatna.

Jak duże powinno być logo umieszczone na produkcie?

Zalecamy wielkość dobrze dopasowaną do całego produktu. Logo powinno być widoczne, ale jednocześnie na tyle subtelne, aby nie raziło odbiorców. Wychodzimy z założenia, że to ma być ozdoba przedmiotu, a nie element psujący jego estetykę. Zazwyczaj Klienci Reklamowe24 dokładnie wiedzą, czego potrzebują. W razie wątpliwości służymy pomocą i radą 🙂

Próbka produktu – czy można zamówić jeden gadżet jeszcze przed realizacją całego zamówienia?

Reklamowe24 oferuje wykonanie próbki gadżetu, czyli jednego przedmiotu z nadrukiem. Dzięki temu Klient może zobaczyć na żywo, jak będzie wyglądała cała seria produktów i ewentualnie wprowadzić dodatkowe poprawki. Koszt wykonania próbki to koszt przygotowania matrycy, wykonania nadruku i dostawy. Jeżeli gadżety zostaną zamówione w większej ilości w niezmienionej formie, to koszt wykonanej matrycy zostanie odliczony od faktury końcowej.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

2 komentarze

  1. sublimacyjny 24 lutego 2017
  2. Karolina 1 stycznia 2018