Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Biegiem po zdrowie z gadżetami od Reklamowe24

Biegiem po zdrowie z gadżetami od Reklamowe24
W ramach Promocji Tygodnia w dniach 10-14 kwietnia można u nas zamówić gadżety dla biegaczy w niższej cenie. Oferujemy 4 produkty, które ucieszą każdego miłośnika joggingu.
Gadżety dla biegaczy to produkty wytrzymałe na warunki atmosferyczne, które ułatwiają i umilają treningi. Wybraliśmy 4 przedmioty, które są wyjątkowo przydatne podczas joggingu, a z naszą pomocą staną się często używanym produktem reklamowym. 


Pas dla biegacza

Każdy, kto kiedykolwiek wybrał się na trening biegowy wie, że największy problem stanowią przedmioty codziennego użytku, które chcemy mieć przy sobie, ale nie mamy ich gdzie schować. Odzież sportowa nie posiada kieszeni, a trzymanie w ręku telefonu, kluczy i słuchawek jest bardzo niewygodne. Pas dla biegacza to gotowe rozwiązanie – można do niego schować wszystkie drobiazgi. Reklamowe24 naniesie na produkt logo Waszej firmy tak, aby było ono widoczne i dobrze komponowało się z kolorem gadżetu. 


Opaska na ramię

Dla biegaczy, którzy lubią w trakcie treningu słuchać muzyki lub używają aplikacji dokonujących pomiarów, idealnym prezentem będzie opaska na ramię z miejscem na telefon. Dzięki mocnym zaczepom produkt pozostaje przez cały czas na swoim miejscu, a biegacz nie musi się martwić, że opaska się osunie lub całkiem odepnie. Mimo niewielkich rozmiarów gadżetu, Reklamowe24 bez problemu poradzi sobie z nadrukowaniem na materiale trwałego, odpornego na zniszczenia znaku firmowego.


Nakładki na buty

Bieganie wieczorami może być niebezpieczne, dlatego warto zadbać o odpowiednią widoczność – zwłaszcza dla kierowców. Rozwiązaniem są nakładki na buty, które emitują światło. Należy założyć je na tył obuwia i włączyć. Ten gadżety ucieszy każdego miłośnika nowinek i nietypowych rozwiązań.


Słuchawki

Większość biegaczy lubi w trakcie treningu słuchać motywującej muzyki często dopasowując tempo do rytmu. Właśnie dlatego proponujemy małe słuchawki, które będą świetnym uzupełnieniem zestawu dla miłośników joggingu. Słuchawki znajdują się w poręcznym pudełku razem z wymiennymi, silikonowymi końcówkami.Zapraszamy do zapoznania się z naszą Promocją Tygodnia.