O nas

Jesteśmy tu dla Ciebie! Możesz nam zaufać.

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje już od 10 lat. Na rynku pojawiliśmy się w 2007 roku z inicjatywy Michała Niewiadomskiego i Michała Maciejewskiego. Trzy lata później zostaliśmy partnerem programu Solidni w Biznesie. Otrzymaliśmy potwierdzenie wiarygodności i rzetelności przedsiębiorstw od Polskiej Grupy Certyfikującej, jesteśmy też członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Sukcesywnie powiększamy ofertę gadżetów, które stają się oryginalnymi, pomysłowymi wizytówkami klientów. Z naszych usług korzystają zarówno duże korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, a także agencje reklamowe. O zadowoleniu naszych Klientów świadczą liczne, pozytywne opinie oraz referencje. Wśród firm, które polecają nasze usługi znajdują się m.in. Multikino grupa ITI, Qtech czy PGNiG. Kliknij aby zapoznać się z referencjami.

Gwarantujemy dobrą współpracę i szybką realizację zamówienia. Zobacz nasze realizacje.

Rozwijamy się, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom

Mimo dużego doświadczenia wynikającego z wieloletniej działalności, wciąż dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i realizować zadania w ustalonym terminie. Kreatywność i rzetelność to cechy, które zapewniają nam sukces w podejmowanych działaniach.

Znajdziesz tu dokładnie to, czego potrzebujesz

Gadżety, które dzięki pomysłom Klientów oraz naszej pracy stają się reklamą danej firmy są przede wszystkim interesujące i oryginalne. Dobrze sprawdzają się w tej roli wszelkie gadżety tematyczne np. świąteczne lub walentynkowe. W naszej ofercie można znaleźć także praktyczne przedmioty, które warto mieć pod ręką m.in. długopisy, notesy, breloki, czy kubeczki oraz gadżety technologiczne, takie jak np. lampki solarne w kształcie ozdobnych butelek lub cyfrowe skakanki. W katalogu znajdują także gadżety przydatne do domu, idealne dla miłośników zwierząt, majsterkowiczów oraz drobiazgi stworzone z myślą o dzieciach. Wszystkie przedmioty są pogrupowane, dzięki czemu bez problemu można trafić do preferowanej kategorii.


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.