Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Jak zamawiać?

SPOSOBY ZAMAWIANIA

Zamów gadżety reklamowe w 2 prostych krokach!

Chcesz zamówić u nas gadżety, ale nie wiesz jak to zrobić? Spieszymy z pomocą!

1. Przejrzyj ofertę na stronie internetowej – dzięki kategoriom łatwo znajdziesz grupę produktów, która Cię interesuje. Po naciśnięciu na ikonę konkretnego przedmiotu zostaniesz odesłany do jego dokładnego opisu. Znajduje się tam jego cena wyjściowa, wymiary, możliwości nadruku tzn. techniki, które mogą być zastosowane oraz rozmiar. Zastanów się, ile produktów potrzebujesz oraz co ma być na nich umieszczone. Pamiętaj, że cena podana na stronie obowiązuje za jedną sztukę bez znakowania. Finalna wycena zawsze zależy od ilości produktów, metody znakowania i liczby kolorów w logotypie.

2. Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z przycisku „wyślij zapytanie”, włącz okienko czatu online, wyślij maila lub zadzwoń pod numer 42 630 55 15. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania i pomoże w realizacji zamówienia. W ten sposób nawiązujemy stały kontakt z Klientami. Jesteśmy do dyspozycji!

Zamówienia z nadrukiem

Przy składaniu zamówienia z nadrukiem należy podać symbol produktu, liczbę produktów, liczbę kolorów nadruku, termin realizacji, adres dostawy i numer telefonu do kontaktu. Projekt nadruku lub logotyp w corelu powinien zostać dostarczony drogą mailową.

Termin realizacji jest potwierdzany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie oraz pisemnej akceptacji finalnej wizualizacji znakowania produktu. Standardowo realizacja z nadrukiem trwa od 5 do 9 dni roboczych. Minimalna kwota zamówienia to 200 zł netto w ramach jednego produktu.

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich.

Zamówienia bez znakowania

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie następujących danych: symbol produktu, liczbę produktów, terminu realizacji, adresu dostawy produktów, telefonu kontaktowego dla kuriera.

Termin realizacji jest potwierdzany przez naszych handlowców po zaksięgowania wpłaty na koncie. Standardowo realizacja bez nadruku trwa od 2 do 4 dni roboczych. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł netto w ramach jednego produktu.

DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Rozwiewamy wątpliwości, jeszcze zanim się pojawią.

Zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. Klienci mogą zdecydować się na przesyłkę kurierską, odbiór w siedzibie firmy kurierskiej lub osobisty odbiór w naszym biurze. Przesyłki są dostarczane w godzinach 8:00-16:00.

DARMOWA WYSYŁKA obowiązuje przy zamówieniach powyżej 2000 zł. W innych przypadkach koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 28 zł. Koszt wysyłki próbek to 19,90 zł.

    Płatność za zamówienie:
  • przelew – całość wartości zamówienia przed jego realizacją.
  • gotówka – płatność przy odbiorze. Dotyczy tylko zamówień bez znakowania. Należy poinformować Dział Obsługi Klienta o wyborze tego rodzaju formy zapłaty.

*Klienci, którzy złożą zamówienie o wartości powyżej 10 000 zł mogą ubiegać się o indywidualne warunki płatności i częściowej płatności po realizacji zamówienia, po wcześniejszej akceptacji przez Dział Obsługi Klienta.

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

FAKTURA

Po złożeniu zamówienia wysyłana jest faktura proforma w celu zrobienia przedpłaty za zakupiony produkt. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu, wystawiana jest faktura VAT. Faktury VAT wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od daty wystawienia. Jeżeli nie otrzymają Państwo faktury VAT w przeciągu 21 dni od chwili zakupu, fakt ten należy zgłosić telefonicznie do biura sklepu. Zostanie wtedy wystawiony duplikat faktury VAT i ponownie wysłany na wskazany przez Państwa adres.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji gadżetów reklamowych bez znakowania wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Czas realizacji gadżetów reklamowych ze znakowaniem wynosi od 5 do 9 dni roboczych.

Możliwa jest realizacja zamówienia w trybie expressowym za dodatkową dopłatą.

Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania płatności, a przy zamówieniach z nadrukiem także po pisemnej akceptacji wizualizacji końcowej nadruku.

 

WAŻNE! Jeśli zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dokona jakichkolwiek zmian projektu termin realizacji liczony jest od początku. Przed dokonaniem zamówienia, zapoznaj się z Regulaminem zakupów sklepu Reklamowe24.