Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Parasole reklamowe Gdańsk

Informacje dla Klientów z Trójmiasta.

Udostępniając naszym Klientom możliwość zamawiania gadżetów promocyjnych poprzez Internet, pragniemy dotrzeć z naszą ofertą do każdego zakątka Polski. Chcielibyśmy, aby parasole z nadrukiem zamawiali również Klienci z Trójmiasta. Perfekcyjnie wykonamy dla Państwa nadruki zdobiące parasole reklamowe. Gdańsk, Gdynia, Sopot to miasta, w których funkcjonuje wiele prężnie działających przedsiębiorstw. Firmy te z pewnością posiadają szerokie grono klientów, których w ramach podziękowania za owocną współpracę, chcą obdarować ciekawym upominkiem. Trafionym prezentem będzie niewątpliwie parasol reklamowy.

Jak zamówić parasole reklamowe z nadrukiem?

Procedura składania zamówień jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. Na adres biuro@parasole24.pl należy wysłać wiadomość, w której podany zostanie symbol wybranego parasola, informacje dotyczące ilości sztuk, które mamy wykonać oraz adres do wysyłki, a także dane do faktury VAT.

Po wysłaniu zamówienia należy dokonać zapłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym bądź płacąc gotówką w biurze naszej firmy. Kiedy otrzymamy należność, przystępujemy do realizacji zlecenia.

Gotowe parasole z nadrukiem wyślemy za pośrednictwem kuriera w ciągu 10 dni roboczych. Okres oczekiwania na parasole nieznakowane trwa od 2 do 4 dni. Faktury VAT wysyłamy Pocztą Polską w terminie 7 dni od ukończenia realizacji.

Minimalna kwota zamówienia na parasole z nadrukiem to 200 zł netto, bez nadruku – 100 zł netto. W dolnej części naszej witryny internetowej widnieją dwa napisy: Centrum Informacji FAQ oraz Ważne informacje. Pod nimi znajdują się odnośniki do stron, na których znajdą Państwo szereg przydatnych dodatkowych wiadomości.