Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Parasole reklamowe Katowice

Informacje dla Klientów z Katowic

Na przestrzeni lat, z naszych usług skorzystało bardzo wiele firm, które prowadzą biznes na terenie Śląska. Wykonaliśmy i dalej wykonujemy na ich zlecenie estetyczne i solidne parasole reklamowe. Katowice bez wątpienia należą do tych miast w Polsce, w których odbywa się co roku bardzo duża ilość targów, konferencji, spotkań biznesowych. Wiele firm, organizacji i szeregu rodzaju instytucji organizuje tego typu wydarzenia, które okazują się być jedną z najlepszych okazji do obdarowania swoich potencjalnych i obecnych klientów, współpracowników, czy też inwestorów ciekawym gadżetem, jakim jest parasol reklamowy z nadrukiem.

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na parasole reklamowe z nadrukiem, pozostało już tylko kilka prostych kroków, aby złożyć zamówienie.

Wystarczy przesłać na nasz adres biuro@parasole24.pl informacje dotyczące wybranego przez siebie modelu (symbol parasola, ilość sztuk), podać w zamówieniu adres wysyłki, dane do faktury oraz dokonać płatności przelewem bądź płacąc gotówką w naszym biurze w Łodzi. Dopiero po uiszczeniu zapłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.

Gotowe parasole z nadrukiem dostarczamy naszym Klientom za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 10 dni roboczych. Czas oczekiwania na parasole nieznakowane nie powinien przekroczyć 4 dni. Faktury VAT wysyłamy Pocztą Polską w terminie 7 dni od realizacji zamówienia.

W przypadku parasoli znakowanych przyjmujemy zlecenia na kwotę od 200 zł netto, zaś dla parasoli bez nadruku od 100 zł netto.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.