Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Parasole reklamowe Warszawa

Informacje dla Klientów z Warszawy.

Miastem, do którego często dostarczamy parasole reklamowe jest Warszawa. To właśnie w stolicy Polski prowadzi działalność gospodarczą wielu z naszych stałych Klientów. Mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej. Dlatego też prezentujemy poniżej kilka ważnych informacji uwzględniających procedurę zamówień.

Parasole reklamowe z nadrukiem zamówią Państwo u nas w szybki i bardzo prosty sposób.

Jeśli już zainteresuje Państwa konkretny parasol reklamowy i zdecydujecie się złożyć zamówienie, wystarczy przesłać na nasz adres mailowy biuro@parasole24.pl symbol produktu, ilość sztuk, adres dostawy oraz dane do faktury.

Gotowe parasole z nadrukiem wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych, zaś nieznakowane w terminie od 2 do 4 dni. Dostarczy je Państwu kurier, który pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. Fakturę prześlemy Pocztą Polską w ciągu tygodnia od realizacji zamówienia.

Nie wykonujemy pojedynczych egzemplarzy parasoli z nadrukiem. Realizujemy zamówienia zaczynające się od kwoty 200 zł netto – dla parasoli znakowanych oraz 100 zł netto – dla parasoli bez nadruku. Płatności należy dokonywać przelewem lub w naszym biurze. Dopiero po zatwierdzeniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego Centrum Informacji FAQ (odnośniki widnieją w dolnej części naszej strony internetowej).