Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Parasole reklamowe Poznań

Kilka przydatnych informacji dla Klientów z Poznania.

Spośród wielu zakątków kraju, do których dostarczamy parasole reklamowe, Poznań obfituje w wiele firm będących naszymi zleceniodawcami. Pragnąc poszerzyć grono zadowolonych Klientów, a tym samym uczynić stolicę Wielkopolski miejscem, w którym podczas jesiennych, deszczowych dni na ulice wyjdą osoby z naszymi parasolami, poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji dotyczących procedury zamówień.

Parasole reklamowe z nadrukiem zamówią Państwo u nas w kilku prostych krokach.

Wystarczy wybrać konkretny model parasola, określić ilość potrzebnych sztuk oraz złożyć zamówienie drogą mailową na adres biuro@parasole24.pl. Oczywiście nie należy zapomnieć o podaniu adresu dostawy i pełnych danych do wystawienia faktury. W przypadku, gdy zależy Państwu na pilnym terminie realizacji, prosimy nas o tym poinformować w mailu. Na parasole nieznakowane zwykle czeka się 2-4 dni, natomiast na parasole z nadrukiem – do 10 dni roboczych.

Minimalna kwota zamówienia na parasole z nadrukiem to 200 zł netto, zaś w przypadku parasoli bez znakowania – 100 zł netto.

Kurier dostarczy Państwu paczkę w godzinach od 8 – 16 (od poniedziałku do piątku). Fakturę VAT wysyłamy oddzielnie. Dotrze ona do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 7 dni od realizacji zamówienia.

Zapłaty za parasole reklamowe należy dokonać przelewem bądź uiszczając ją w naszym biurze. Dopiero po otrzymaniu płatności zatwierdzamy zamówienie i przystępujemy do jego realizacji.