Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Eko jesień

Nadeszła jesień, a z nią długie wieczory. To idealna okazja aby spędzić w rodzinnym gronie więcej czasu. Pomysłów na spędzanie wieczorów jest mnóstwo.
Nadeszła jesień, a z nią długie wieczory. To idealna okazja aby spędzić w rodzinnym gronie więcej czasu. Pomysłów na spędzanie wieczorów jest mnóstwo. Więzi rodzinne zacieśniają się podczas wspólnych gier, prac manualnych. Po wakacjach mamy mnóstwo zdjęć, z których możemy wykonać kącik wspomnień, wystawę zdjęć oraz pamiątek. Zdjęcia doskonale wyglądają w drewnianych ramkach lub w ramkach wykonanych własnoręcznie z tektury, kolorowych karteczek i pomalowanych kredkami. Takie ramki można ozdobić wykorzystując "dary jesieni", kolorowe liście, jarzębine, czy suche źdźbła trawy. Kolejną propozycją na długie jesienne wieczory są gry i układanki logiczne. Obecnie mamy duży wybór takich gier począwszy od szachów, bierek, drewnianych klocków, drewnianych gier zręcznościowych. Rozwiązując liczne łamigłowki we wspólnym gronie na pewno spędzimy miło czas i w dodatku wzmocnimy nasz umysł.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×