Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Grzybobranie

Grzybobranie
Kuszący aromat, bogactwo kolorów, a przede wszystkim smak. Tym kuszą nas stojące na jednej nóżce, niezwykle pożądane leśne klejnoty. To właśnie dla nich, całe rodziny urządzają weekendowe eskapady do lasu.

Kuszący aromat, bogactwo kolorów, a przede wszystkim smak. Tym kuszą nas stojące na jednej nóżce, niezwykle pożądane leśne klejnoty. To właśnie dla nich, całe rodziny urządzają weekendowe eskapady do lasu. Niektórzy przemierzają setki kilometrów, aby odnaleźć te upragnione i najbardziej królewskie - borowiki. Grzybiarz, jak każdy wytrawny łowca musi się odpowiednio przygotować do swojej wyprawy. Poza wiedzą merytoryczną i koszem, należy zapatrzeć się w odpowiednią odzież i prowiant. Elementy obowiązkowe to: czapka, lekka bluza i nożyk do oczyszczania znaleziska. W plecaku nie powinno zabraknąć przeciwdeszczowego ponczo, termosu z ciepłą herbatą lub kawą oraz pudełka z kanapkami czy przekąskami. Każdy kulturalny człowiek wie, że o przyrodę należy dbać, a co za tym idzie odpadki zabieramy ze sobą i wywozimy z lasu.

Dlatego też, warto przed wyjazdem zamienić klasyczny plastik z wodą mineralną na składaną butelkę wielorazowego użytku czy po prostu lekki bidon, a na zgromadzone śmieci z zupełnością wystarczy mała torba.

 

Wszystkim życzymy udanych zbiorów!!!