Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Modna osłona

W niektórych epokach parasol był traktowany jako nieodzowny dodatek do stroju. Nazwa parasol wywodzi się z języka włoskiego (parasole – chroniący przed słońcem). Ten przedmiot o prostej konstrukcji, składający się z rączki i kawałka materiału z czasem stał się niezwykle modną osłoną nie tylko przed słońcem, ale także przed deszczem.

Słowo parasol pochodzi od włoskiego parasole, czyli chroniący przed słońcem. Ten, niby konstrukcyjnie prosty przedmiot składający się z rączki i nienaciągniętego kawałka materiału z czasem stał się niezwykle modnym, w niektórych epokach wręcz nieodzownym dodatkiem do stroju. Początkowo jego rola sprowadzała się tylko do asekuracji przed gorącym promieniowaniem centralnej gwiazdy naszego Układu Słonecznego. Z czasem odkryto, że wystarczy nieco zmienić poszycie, z którego wykonana jest czasza i okazało się, że parasol może równie dobrze chronić przed deszczem, a nawet śniegiem.

Dzięki rozwojowi technicznemu oraz pomysłowości kreatorów, dziś możemy wybiera nie tylko w kolorystyce czy kształcie czaszy, ale również w wielkości i ciężkości parasoli. I tak do zaproponowania mamy, małe automaty, które po złożeniu mieszczą się w damskiej torebce, duże, niezwykle wytrzymałe parasole sztormowe, lekkie, wykonane z włókna szklanego czy dziecięce, których bryty pokryte są konturami kolorowanek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy znajdzie coś interesującego.