Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Nasze realizacje z pewnością uatrakcyjnią wizerunek Państwa firmy

Reklamowe24 już od 2007 roku zajmuje się sprowadzaniem gadżetów reklamowych oraz umieszczaniem na nich wybranego nadruku. Wiodącym gadżetem cieszącym się największym powodzeniem są parasole reklamowe dlatego stworzyliśmy stronę poświęconą tylko i wyłącznie tym gadżetom reklamowym. 

Znając zapotrzebowanie naszych klientów przygotowaliśmy ofertę z podziałem na różne podkategorie, a także kolory. Duża baza parasoli została zaprezentowana tak żeby każdy klient mógł w prosty i przystępny sposób znaleźć parasol reklamowy najodpowiedniejszy dla siebie. Metodę znakowania dobieramy znając już logotyp, który ma pojawić się na danym parasolu. Najczęściej znakowanie wykonujemy metodą transferu lub sitodruku.

Parasole reklamowe z nadrukiem w wielu wariantach wykonania można zobaczyć w siedzibie naszej firmy.

W biurze mieszczącym się w Łodzi mamy możliwość zaprezentowania wielu modeli parasoli w tym także modele już z naniesionym logotypem w celu lepszego zapoznania się z metodami znakowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Oglądając z bliska parasol z nadrukiem loga, tekstu lub zdjęcia, przekonacie się Państwo, że w kwestii perfekcji wykonania nadruku nie idziemy na żadne kompromisy.

Rozpoczęcie przygody ze sprzedażą gadżetów z nadrukiem poprzez Internet, pozwoliło nam dotrzeć z naszą ofertą do Klientów z całej Polski. Dzięki temu Klienci nie tylko z Łodzi i okolic mają szansę nabyć perfekcyjnie wykonywane przez nas parasole reklamowe. Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice to tylko jedne z przykładowych miast, do których dostarczamy nasze gadżety.

wzorcownia gadżetów

solidni w biznesie

Od 2010 roku należymy do programu Solidni w Biznesie, który zrzesza agencje reklamowe o najwyższej wiarygodności finansowej, dając klientom poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych.

Każda firma, każde zamówienie jest dla nas równie ważne, a satysfakcja i lojalność naszych klientów to dla nas najlepsza nagroda i zachęta do dalszej rzetelnej pracy.