Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

27-30.04.2013 Targi w Hong Kongu

Szanowni Państwo, 27 kwietnie b.r. rozpocznie się 28 edycja największych na świecie targów branży upominków i artykułów reklamowych HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair, a równolegle do nich będą trwać targi artykułów drukarskich i opakowań. Jest to doskonała okazja aby przewertować rynek gadżetów, usłyszeć o najświeższych nowinkach z branży oraz spotkać wielu cenionych specjalistów, którzy poprowadzą seminaria biznesowe.
Szanowni Państwo, 27 kwietnie b.r. rozpocznie się 28 edycja największych na świecie targów branży upominków i artykułów reklamowych HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair, a równolegle do nich będą trwać targi artykułów drukarskich i opakowań. Jest to doskonała okazja aby przewertować rynek gadżetów, usłyszeć o najświeższych nowinkach z branży oraz spotkać wielu cenionych specjalistów, którzy poprowadzą seminaria biznesowe. Szczegółowych informacji udziela biuro HKTDC w Warszawie.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×