Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Food Contact

To oznaczenie informuje użytkownika o tym, że wykorzystywany przez niego produkt może mieć kontakt z żywnością oraz produktami spożywczymi. Tyczy się to m.in. wszelkiego rodzaju pojemników na żywność (np. słodycze reklamowe, pojemniki na leki), butelek, bidonów reklamowych, sztućców (zawartość np. zestawów piknikowych ) itp. Jest ono ściśle powiązany z europejskim rozporządzeniem WE 1935/2004. Rozporządzenie to zawiera szereg wytycznych dotyczących sposobu produkcji, składu materiałów zastosowanych przy wytworzeniu danego artykułu oraz dodatkowych norm jakie musi spełniać dany produkt. Widząc oznakowanie Food Contact na naszych produktach możesz być pewien, że są one bezpieczne.

To oznaczenie informuje użytkownika o tym, że wykorzystywany przez niego produkt może mieć kontakt z żywnością oraz produktami spożywczymi. Tyczy się to m.in. wszelkiego rodzaju pojemników na żywność (np. słodycze reklamowe, pojemniki na leki), butelek, bidonów reklamowych, sztućców (zawartość np. zestawów piknikowych ) itp.  

Jest ono ściśle powiązany z europejskim rozporządzeniem WE 1935/2004. Rozporządzenie to zawiera szereg wytycznych dotyczących sposobu produkcji, składu materiałów zastosowanych przy wytworzeniu danego artykułu oraz dodatkowych norm jakie musi spełniać dany produkt.

Widząc oznakowanie Food Contact na naszych produktach możesz być pewien, że są one bezpieczne.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.