Food Contact

To oznaczenie informuje użytkownika o tym, że wykorzystywany przez niego produkt może mieć kontakt z żywnością oraz produktami spożywczymi. Tyczy się to m.in. wszelkiego rodzaju pojemników na żywność (np. słodycze reklamowe, pojemniki na leki), butelek, bidonów reklamowych, sztućców (zawartość np. zestawów piknikowych ) itp. Jest ono ściśle powiązany z europejskim rozporządzeniem WE 1935/2004. Rozporządzenie to zawiera szereg wytycznych dotyczących sposobu produkcji, składu materiałów zastosowanych przy wytworzeniu danego artykułu oraz dodatkowych norm jakie musi spełniać dany produkt. Widząc oznakowanie Food Contact na naszych produktach możesz być pewien, że są one bezpieczne.

To oznaczenie informuje użytkownika o tym, że wykorzystywany przez niego produkt może mieć kontakt z żywnością oraz produktami spożywczymi. Tyczy się to m.in. wszelkiego rodzaju pojemników na żywność (np. słodycze reklamowe, pojemniki na leki), butelek, bidonów reklamowych, sztućców (zawartość np. zestawów piknikowych ) itp.  

Jest ono ściśle powiązany z europejskim rozporządzeniem WE 1935/2004. Rozporządzenie to zawiera szereg wytycznych dotyczących sposobu produkcji, składu materiałów zastosowanych przy wytworzeniu danego artykułu oraz dodatkowych norm jakie musi spełniać dany produkt.

Widząc oznakowanie Food Contact na naszych produktach możesz być pewien, że są one bezpieczne.


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×