Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Nośmy się ekologicznie!

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę toreb reklamowych wykonanych z ekologicznych materiałów w bogatej gamie kolorystycznej. Idealny gadżet reklamowy dla firm chcących promować swoje proekologiczne nastawienie a jednocześnie nie przepłacać. Są to tanie i bardzo funkcjonalne gadżety dostępne w wielu kształtach z długimi i krótkimi uszami, wykonane z bawełny, tworzywa sztucznego oraz materiału non – woven. Dodatkowo posiadają bardzo dużą powierzchnię nadruku, co sprawi, że logo Państwa firmy będzie dostrzegalne z daleka.
Prezentujemy Państwu szeroką ofertę toreb reklamowych wykonanych z ekologicznych materiałów w bogatej gamie kolorystycznej. Idealny gadżet reklamowy dla firm chcących promować swoje proekologiczne nastawienie a jednocześnie nie przepłacać. Są to tanie i bardzo funkcjonalne gadżety dostępne w wielu kształtach z długimi i krótkimi uszami, wykonane z bawełny, tworzywa sztucznego oraz materiału non - woven. Dodatkowo posiadają bardzo dużą powierzchnię nadruku, co sprawi, że logo Państwa firmy będzie dostrzegalne z daleka. 
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×