Gadżety z energią dla firmy Archigon!

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą realizacje dla firmy Archigon Sp. z o. o. specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług związanych z energią odnawialną.

Naszemu Klientowi zależało na produktach wysokiej jakości, które jednocześnie będą praktyczne i funkcjonalne.

Cieszymy się, że to właśnie nam zaufała firma Archigon i powierzyła realizacje swoich pomysłów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z efektem końcowym naszej pracy!

Bawełniana torba na zakupy MO9846-06

Praktyczna torba na zakupy, to produkt z którego każdy z nas korzysta na co dzień. Nic więc dziwnego, że torby reklamowe to jedne z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych wybieranych przez naszych Klientów.

Pojemna torba wykonana z wysokiej jakości materiału to doskonała alternatywa dla jednorazowych torebek, które zanieczyszczają naszą planetę. Taki gadżet to nie tylko doskonały upominek promocyjny, ale również wyraz zaangażowania w działania proekologiczne.

Zaletą toreb reklamowych jest również ich duża powierzchnia znakowania, która umożliwia wykonanie efektownych nadruków. Na produktach wybranych przez naszego Klienta wykonaliśmy znakowanie za pomocą sitodruku, uzyskując subtelny i elegancki efekt końcowy.

Kubek termiczny Secure 400 ml R08424.06

Kubek izotermiczny to świetny gadżet dla osób, które żyją aktywne, dużo podróżują i lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wybierając kubek, który ma służyć jako gadżet promocyjny warto zwrócić uwagę na jakość wykonania i użytych materiałów. Decydując się na produkt wysokiej klasy możemy mieć pewność, że posłuży on osobom obdarowanym przez długi czas.

Aby kubek mógł pełnić rolę nośnika reklamy, powinien zostać oznakowany firmowym logotypem. Na kubkach przygotowanych dla firmy Archigon wykonaliśmy duży i dobrze widoczny nadruk, który od razu przyciąga wzrok.

Zestaw 6 kredek V6111-05

Zestaw sześciu kredek zapakowanych w praktyczne etui wykonane z papieru, to świetny pomysł na ciekawy gadżet w stylu eco. Taki oryginalny upominek na pewno mile zaskoczy Klientów.

Drewniane kredki w zestawie z temperówką przypadną do gusty zarówno dzieciom, jak i rodzicom, i będą doskonałym pretekstem do wspólnego malowania.

Do naniesienia logotypu na kredki wykorzystaliśmy jedną z najpopularniejszych technik znakowaniach wykorzystywanych w branży reklamowej, jaką jest tampodruk. Ta metoda druku zapewnia bardzo dobre krycie i odwzorowanie nawet niedużych elementów.

Maskotka Grizzly R74041.10

Kolejnym gadżetem, który przygotowaliśmy dla naszego Klienta są misie reklamowe. Maskotki należą do bardzo lubianych i popularnych gadżetów, dzięki którym można ocieplić wizerunek firmy i wzbudzić pozytywne odczucia u odbiorców.

Nasz Klient zdecydował się na tradycyjne misie, które będą zarówno doskonałym upominkiem dla najmłodszych, jak i miłym elementem zestawów podarunkowych dla dorosłych. Na taki gadżet, każdy zareaguje uśmiechem!

W przypadku pluszaków reklamowych nadruk wykonujemy zazwyczaj na koszulce dołączonej do maskotki. Do oznakowania misiów wykorzystaliśmy technikę sitodruku, które gwarantuje doskonałe odwzorowanie projektu i trwałość nadruku.

A tak właśnie prezentują się zestawy gadżetów, które firma Archigon przygotowała dla swoich Klientów! Bardzo dziękujemy za udostępnienie zdjęć! 🙂 

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja i chciałbyś stworzyć podobne gadżety promocyjne dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami!