Eco-nowości na wiosnę

Ekologiczny styl życia i troska o środowisko naturalne, zyskują coraz więcej zwolenników na całym świecie. Mając świadomość panujących trendów, wiele firm decyduje się na wykorzystanie produktów ekologicznych w promocji swojej marki. Powodem, dla którego eco-gadżety są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych produktów reklamowych jest ich oryginalności, która przejawia się zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym designie, jak i w wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla środowiska.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się ciągle poszerzać nasz asortyment o nowe, atrakcyjne eco-gadżety. Poniżej przedstawiamy najciekawsze nowości, które zawitały do naszej oferty w tym roku!

Tekstylia inspirowane naturą

Jedną z nowości w naszej ofercie są produkty wykonane w 100% z materiału wytwarzanego z konopi. Tkanina konopna jest trwalsza i bardziej wytrzymała niż inne włókna. Dodatkowo do jej produkcji wykorzystuje się znacznie mniej wody i szkodliwych pestycydów, niż w przypadku uprawy tradycyjnej bawełny. Produkty wykonane z konopi są organiczne i biodegradowalne, a ich pozytywny wpływ na środowisko czyni je doskonałym wyborem, dla każdej firmy zaangażowanej w działania proekologiczne.

 

 

 

 

 

                                   Zwróć ziemi drzewo

Kolejna ciekawą nowością są przyjazne środowisku gadżety z dodatkiem nasion, dzięki którym możemy zasadzić nowe drzewa. Gadżety z nasionami takie jak notes czy zakładka zostały wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu i są w pełni biodegradowalne. Każdy produkt zawiera nasiona sosny, które możesz posadzić, zapewniając planecie nowe życie. Taki eco-upominek z pewnością wzbudzi pozytywne emocje wśród Klientów, utwierdzając ich w przekonaniu, że Twoja firma działa w sposób świadomy i zrównoważony.

                       

Energia płynąca z ekologii

Nasza oferta poszerzyła się również o wiele ciekawych gadżetów elektronicznych. Wśród nowych produktów znajdą Państwo zarówno nowoczesne głośniki w obudowie z naturalnego korka, jak i bezprzewodowe ładowarki czy praktyczne kable usb, do których produkcji wykorzystano m.in. włókna słomy pszenicznej. Ekologiczne gadżety elektroniczne wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania, co czyni z nich idealne produkty promocyjne dla każdej firmy, która chce się wyróżnić na tle konkurencji.

                                                                                                                                                                                       

Jeżeli spodobały Ci się nasze nowości, koniecznie sprawdź pozostałe eco-produkty i promuj z nami świadomość ekologiczną! Napisz do nas, a pomożemy Ci wybrać gadżety, które sprawią, że Twoja marka będzie kojarzona zarówno z nowoczesnością, jak i działaniem na rzecz klimatu.