Eco-gadżety dla firmy Bilplast

Z roku na rok rośnie nasza świadomość konsumencka i troska o środowisko naturalne. Popularyzacja zdrowego stylu życia i filozofii zero waste wpływa również na branżę reklamową, nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie eco-gadżetów w celach promocyjnych.

Wdrożenie ekologicznych produktów reklamowych w strategii marketingowej firmy, pomaga przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów i wzmocnić pozytywny wizerunek marki.

Jedną z firm, która zdecydowała się na inwestycję w gadżety ekologiczne jest firma BILPLAST, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie elementów z tworzyw termoplastycznych. Dla naszego Klienta mieliśmy przyjemność stworzyć serię wysokiej klasy artykułów reklamowych wykonanych z przyjaznych środowisku materiałów.

Kosmetyczka rPET V0899-02

Duża, pojemna kosmetyczka to świetny pomysł na praktyczny gadżet promocyjny, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w podróży.

Nasz Klient wybrał klasyczną, białą kosmetyczkę wykonaną z materiału rPET, powstałego w wyniku recyklingu plastikowych butelek. Produkty wykonane z tego włókna są lekkie i wytrzymałe, a co najważniejsze ich produkcja przyczynia się do ograniczenia ilości plastikowych odpadów. Taki gadżet to doskonały wybór dla każdej firmy zaangażowanej w działania proekologiczne.

Atutem kosmetyczek jest ich duża powierzchnia reklamowa, która umożliwia wykonanie efektownych, dobrze widocznych nadruków. Na produktach wykonaliśmy znakowanie metodą termotransferu, polegającego na termicznym wgrzaniu wzoru w materiał. Zaletą tej techniki jest wysokie nasycenie kolorów i trwałość nadruków.

Kubek z włókna bambusowego MO9427-48

Kubeczki reklamowe niezmiennie należą do jednych z najpopularniejszych upominków promocyjnych. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się zwłaszcza kubki ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, które stopniowo zastępują ich papierowe i plastikowe odpowiedniki.

Produkt, na który zdecydował się nasz Klient został wykonany z trwałego i biodegradowalnego włókna bambusowego, dzięki czemu nie tylko wygląda efektownie ale również jest przyjazny dla środowiska. Zielony kubeczek swoją kolorystyką nawiązuje do natury, a dzięki niewielkim rozmiarom i praktycznej pokrywce świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w drodze do pracy.

Znakowanie na kubkach wykonaliśmy za pomocą tampodruku. Technika ta polega na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego stempla zwanego tamponem. Nadruki wykonane przy wykorzystaniu tej metody są wyraźne i bardzo dobrze odwzorowane, nawet w przypadku niewielkich wzorów.

Butelka rPET MO9910-51

Dla naszego Klienta przygotowaliśmy również praktyczne butelki na wodę z firmowym logotypem. Lekka butelka o pojemności 500 ml, została wyprodukowana w 100 procentach z materiału powstałego z surowców wtórnych.

Produkty z recyklingu pomagają zaoszczędzić surowce i energię, jednocześnie przyczyniając się do oczyszczania planety z nadmiaru plastiku. Taki eco-gadżet z pewnością spotka się z przychylnym odbiorem ze strony Klientów i wzbudzi pozytywne skojarzenia z marką.

Brandowanie na butelkach wykonaliśmy za pomocą sitodruk „na okrągło”. Technika ta umożliwia wykonanie nadruków na przedmiotach o walcowatym lub lekko zaokrąglonym kształcie. Druk sitodrukowy jest odporny na ścieranie i stanowi jedną z najtrwalszych metod znakowania wykorzystywanych w branży reklamowej.

Lunchbox MO9739-48

W ostatnich latach można zaobserwować rosnącą popularność gadżetów związanych z aktywnym trybem życia i zdrowym odżywianiem. Nic więc dziwnego, że reklamowe lunchbox’y z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów.

Pojemnik, na który zdecydowała się firma Bilplast wyróżnia się wysoką jakością wykonania idącą w parze z niewygórowaną cenę. Materiał, z którego został wytworzony tan ekologiczny lunchbox to połączenie słomy pszenicznej i tworzywa termoplastycznego, dzięki czemu pojemnik jest zarazem lekki i odporny na uszkodzenia.

W tym przypadku wykonaliśmy subtelny nadruk z boku pojemnika. Zdecydowaliśmy się na użycie techniki sitodruku, gwarantującej wysoką jakość druku, który doskonale prezentują się nawet po długim czasie użytkowania.

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja i jesteś zainteresowany stworzeniem gadżetów reklamowych dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu!