Sezon rowerowy w pełni – sprawdź nasze gadżety i akcesoria rowerowe!

Pierwszy rower powstał w 1817 roku i od tego czasu przeszedł, a właściwie przejechał długą drogę pod względem konstrukcji, bezpieczeństwa i wygody. Jedno pozostało niezmienne, rower to fantastyczny środek transportu, który pozwala zadbać o kondycję fizyczną, wspomagając nasz układ krążenia i ogólną wydolność organizmu. Wybierając jazdę rowerem wypływasz pozytywnie nie tylko na swoje zdrowie, ale również na środowisko, ograniczając emisję dwutlenku węgla wytwarzanego przez samochody. Niezależnie od tego czy używasz roweru do codziennych dojazdów do pracy czy weekendowych wycieczek, oto kilka gadżetów rowerowych, które zapewnią bezpieczeństwo na drodze i pozwolą cieszyć się miłą przejażdżką.

Zadbaj o widoczność i bezpieczeństwo
Podczas jazdy rowerem przede wszystkim musimy zadbać o bezpieczeństwo. Im bardziej widoczni będziemy na drodze tym lepiej. Dlatego w pierwszej kolejności warto wyposażyć się w zestawy lampek rowerowych V5541-00, dzięki którym będziemy lepiej widoczni dla innych użytkowników drogi, zwłaszcza podczas jazdy po zmroku. Tylna lampka emitująca czerwone światło sygnalizuje innym kierującym naszą pozycję. Przednia natomiast ma za zadanie doświetlić nam drogę, co znacznie ułatwia jazdę, szczególnie w warunkach ograniczonej widoczności. Produktem, na który również warto zwrócić uwagę jest ledowa lampka rowerowa V7712-02 wykonana z silikonu, jej zaletą jest łatwy montaż, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi.

Jeżeli często jeździcie po zmroku warto również zaopatrzyć się w sportową kamizelkę odblaskową 20315 w żółtym, fluorescencyjnym kolorze, która zapewnia widoczność nawet z dużej odległości.

Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz
Podczas wycieczek rowerowych zwykle zabieramy ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, takich jak klucze, portfel czy telefon. Dlatego wielbicieli dwóch kółek z pewnością zainteresują saszetki i torby mocowane do bagażnika lub ramy roweru.

Naszym Klientom polecamy szczególnie niedużą torebkę na rower R17842.02 mocowaną do ramy. Główna kieszeń zamykana na zamek pozwoli na zabranie najpotrzebniejszych drobiazgów, a dodatkowa przegroda na telefon umożliwi obsługę ekranu dotykowego bez konieczności wyjmowania smartfona. Torba posiada również wyjście na słuchawki, co ułatwia słuchanie muzyki w trakcie jazdy.

Dla osób, które często poruszają się na rowerze po mieście lub dojeżdżają do pracy, świetnie sprawdzi się torba rowerowa 56-0230503 mocowana do bagażnika. Dzięki przestronnej przegrodzie głównej pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Montaż zajmuje kilka sekund, a pasek na ramię sprawia, że torbę można wykorzystać również na co dzień.

Jeżeli potrzebujesz przewieźć więcej rzeczy lub wybierasz się na zakupy czy piknik, polecamy pojemny koszyk rowerowy V8786-03, który w łatwy sposób można przymocować do kierownicy. Kosz posiada przeciwdeszczową powłokę i elementy odblaskowe, które dodatkowo poprawiają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Bardzo praktycznym gadżetem jest również uchwyt na telefon 56-0407117 mocowany do kierownicy roweru, który umożliwi nam wygodny dostęp do telefonu podczas jazdy. Uchwyt jest łatwy w montażu i pasuje do większości smartfonów.

Bądź przygotowany na każdą ewentualność
Pewnie każdy rowerzysta zgodzi się, że nie ma nic gorszego niż przebita opona w trakcie jazdy. Dlatego warto być przygotowanym na taką ewentualność, zwłaszcza gdy wybieramy się w dłuższą trasę. Ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się zestaw narzędzi rowerowych 29097, który pomoże Ci samodzielnie naprawić oponę i inne drobne usterki. Taki zestaw naprawczy to niezbędnik każdego rowerzysty, znajdziemy w nim komplet kluczy imbusowych, nasadki na śruby, łyżkę do opon i zestaw łatek do naprawy dętki. Całość zapakowana jest w poręczne etui, które nie zajmuje wiele miejsca i jest łatwe w transporcie.

Każdemu rowerzyście przyda się również poręczna pompka rowerowa 20134-02, jej niewielkie rozmiary sprawiają, że bez trudu zmieści się w torbie lub plecaku. Pompka zawiera adapter dla 2 rozmiarów wentyli, z jej pomocą bez trudu napompujesz każdy rower.

Na świecie jest obecnie ponad miliard rowerów, coraz więcej osób korzysta z tego środka transportu, dlatego gadżety rowerowe to świetny pomysł na upominki promocyjne. Możesz mieć pewność, że takie gadżety zostaną wykorzystane, a Twoi pracownicy i klienci poruszając się na rowerze w przestrzeni miejskiej, wyposażeni w gadżety obandowane logotypem firmy, będą promować Twoją markę.

Sprawdź całą ofertę gadżetów rowerowych!