Ekologia w reklamie, czyli najpopularniejszy trend na rynku

Ekologia w reklamie, czyli najnowszy i najpopularniejszy trend na rynku.

Rozpoznawanie trendów marketingowych nie należy do najłatwiejszych, ale od tego jesteśmy my, by doradzać i informować o tym, co w rynku piszczy.

Świadomość ekologiczna to temat istotny niemal w każdym zakątku globu. Nikt w zasadzie nie ma już wątpliwości, że zmiana naszych codziennych nawyków na proekologiczne przyczynia się do ratowania klimatu. Wspomniane nawyki to nie tylko oszczędność wody, czy segregacja odpadów, ale także wykorzystywanie biodegradowalnych przedmiotów codziennego użytku.
W Reklamowe24 doskonale zdajemy sobie sprawę z klimatycznych wyzwań. Nasza ekologiczna oferta jest sukcesywnie powiększana, dzięki czemu możemy przestawić kolejne nowości z serii eko gadżetów.

Ekologiczne gadżety dla Twoich klientów

Nauka zdrowych nawyków żywieniowych wcale nie musi być trudna i monotonna. Klienci Twojej firmy zamiast zajadać się w pracy niezdrowymi przekąskami kupionymi na szybko w najbliższym sklepie, mogliby przecież sami przygotowywać dla siebie posiłki odpowiednio wcześniej. Zachęć Klientów do zdrowych nawyków żywieniowych proponując im ekologiczny Lunchbox wykonany w 50 proc. z włókien słomy pszennej i w 50 proc. z polipropylenu (PP), który jest w pełni ekologicznym materiałem, nie tworzy odpadów oraz niebezpiecznych gazów. MO073948 – dostępny w 5 kolorach. W ofercie posiadamy także inne modele lunchboxów EKO np. modele ze sztućcami VG882621 czy VG884600

Ekotrend objął już właściwie wszystkie dziedziny życia. Zaczęliśmy od spraw najbardziej prozaicznych, czyli od jedzenia, więc nie odbiegając od tematu, proponujemy także bambusowe sztućce wielokrotnego użytku. To nie tylko nóż, widelec i łyżka, ale także płócienne etui. Naturalne, biodegradowalne materiały, z których wykonano zestaw idealnie wpisują się w ekotrendy.

Skoro jesteśmy przy sztućcach, musimy wymienić także komplet 10 papierowych słomek, zapakowanych w pudełko kraft lub ekologiczne słomki bambusowe wielokrotnego użytku. Nadają się one zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów i, co ważne, można je myć w zmywarce. Bambus to materiał przyszłości. Ma bardzo szerokie zastosowanie i jest ekologiczny, budzi proekologiczne skojarzenia, jest odporny na bakterie, pleśnie oraz grzyby, co predestynuje go bycia surowcem, z którego wykonuje się również przyrządy higieniczne, takie jak na przykład szczoteczki do zębów, które również mamy w naszej ofercie.

Eko gadżety zaś, jako całość, mogą być znakomicie uzupełnione reklamową eko torbą wielokrotnego użytku, wykonaną z siatki RPET, czyli z recyklingu plastikowych butelek PET. Torba posiada dodatkową kieszeń i biały sznurek. MO9880. Podobną, acz wyprodukowaną z innego materiału jest natomiast torba na żywność, której jedna strona jest wykonana z bawełny (140gr/m²), a druga z bawełny siatkowej (110gr/m²). Całość, podobnie jak wyżej, jest zamykana sznurkiem. MO9865. W naszym asortymencie znajduje się także ekologiczna torba na zakupy z PLA, czyli wykonana z polikwasu mlekowego – biodegradowalnego termoplastycznego poliestru. Torba posiada długie uchwyty. MO9878

Uzupełniając naszą eko ofertę, w Reklamowe24 proponujemy także dwa w pełni biodegradowalne kubki. Pierwszy z nich MO6108, o pojemności 300 ml, z podwójnymi ściankami, został wykonany w 50 proc. z łusek kawowych oraz w 50 proc. z PP. Drugim kubkiem jest model MO9896 wykonany w 65 proc. ze wspomnianego wyżej PLA, czyli polikwasu mlekowego oraz w 35 proc. ze słomy pszenicy. Kubek posiada także bambusową pokrywkę i korkowy uchwyt. Jego pojemność wynosi 420 ml. W ofercie Reklamowe24 posiadamy pełną gamę kubków wykonanych z ekologicznych materiałów.

Ekologia w reklamie to, mimo olbrzymich zasięgów, trend, który wciąż się rozwija. Firmy chętnie inwestują w eko gadżety, by ich wizerunek był kojarzony nie tylko z nowoczesnością, ale także z działaniem na rzecz klimatu. Ekologia to bardzo szerokie pojęcie i mimo wszystko jesteśmy dopiero na początku walki o przyszłość naszej wspólnej planety.