Kalendarz firmowy – doskonała forma reklamy

Kalendarze są z CZASEM niezbędne. 

Praktyczne i estetyczne. Nie pozwalają zapomnieć o ważnych terminach i, co równie ważne, nie pozwalają zapomnieć o Twojej firmie.

Podstawowa funkcja kalendarzy to oczywiście możliwość sprawdzania daty, zaznaczanie ważnych wydarzeń, urlopu itd. Dzięki temu, że kalendarz jest nieodłącznym elementem niemal każdego biura, to warto go wykorzystać do celów reklamowych.

Skoro prezesi, dyrektorzy, menadżerowie, czy pracownicy niższego szczebla codziennie spoglądają na kalendarz wyczekując na przykład weekendu – wykorzystajmy ten fakt, by ich wzrok, obok daty, zapamiętał także logo Twojej firmy.

Tradycja wciąż w modzie

Wydawać by się mogło, że tradycyjne kalendarze odchodzą w zapomnienie. Możesz zadawać sobie pytanie, czy dobie powszechnej elektroniki, komputerów i smartfonów kalendarze mają jeszcze jakiekolwiek zastosowanie. Odpowiadamy, że nie tylko mają wiele zastosowań, ale wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.

Przede wszystkim nie są uzależnione od zasilania, więc wszystkie zapisane wcześniej terminy i wydarzenia są zawsze pod ręką niezależnie od niesprzyjających warunków. Kalendarze dodatkowo niejako wymuszają powrót do tradycyjnych zapisków. To bardzo ważne, bo w dzisiejszych czasach zwłaszcza młodzi ludzie całkowicie porzucają tradycyjne pisanie na rzecz klawiatury. To duży błąd i warto, byśmy o tym pamiętali. Ręczne notowanie znacznie zwiększa aktywność mózgu, a co za tym idzie, człowiek lepiej przyswaja treści. W 2016 roku naukowcy z Uniwersytetu w Waszyngtonie za pomocą rezonansu magnetycznego dowiedli, że ręczne pisanie zmusza rejony kory mózgowej (odpowiedzialne za pamięć i przyswajanie informacji) do aktywniejszej pracy. Dzięki temu osoby korzystające z tradycyjnej formy pisania są znacznie bardziej kreatywni. Pamiętajmy zatem, by pielęgnować w ludziach tradycje.

Rewelacyjny nośnik reklamowy

W Reklamowe24 wiemy, jak przyciągnąć uwagę i maksymalnie wykorzystać drzemiący w kalendarzach potencjach marketingowy. To rewelacyjny nośnik reklamy, jak go zagospodarować – wiemy doskonale.
Posiadamy pełną gamę kalendarzy. Znajdziesz u nas kalendarze ścienne, w tym trój i -jednodzielne z płaską lub wypukłą główką. Kalendarze biurkowe: piramidki, biuwary (z miejscem na notatki) do położenia na biurku, czy też tzw. kalendarze listkowe, w małym formacie, w sam raz do portfela.

Kalendarze mogą mieć rozmaite wielkości i formę. Wyobraź sobie, że Twój klient codziennie spogląda na datę i razem z nią zapamiętuję logo Twojej firmy. Widoczny na kalendarzu upływający czas wcale nie musi się źle kojarzyć. Jak wspomnieliśmy, odliczenie dni związane jest zwykle z weekendem, urlopem, świętami… Twój brand kojarzony z przyjemnością spędzania wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi to gotowy przepis na sukces.

 

Poznaj naszą pełną ofertę na kalendarze!