Eco24, czyli Reklamowe24 w zgodzie z naturą

Ochrona przyrody to w XXI wieku priorytet. Jeśli nie będziemy dbali o środowisko – ulegnie ono z czasem degradacji. Wówczas problemy, z którymi spotka się człowiek mogą być nieodwracalne. Póki mamy jeszcze czas, by ratować naszą planetę, róbmy w tym kierunku wszystko.

Nasza firma i nasi Klienci doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że od nas samych zależy przyszłość środowiska naturalnego. Dlatego też w Reklamowe24 coraz większą popularnością cieszą się gadżety ekologiczne. Produkowane często z biodegradowalnych materiałów odpowiadają nie tylko za reklamę, ale także za poprawę jakości naszego życia.

A czy można reklamować swoją firmę i jednocześnie dbać o środowisko? Oczywiście! Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce.

Wypisz, wymaluj i chroń przyrodę

Długopisy, o czym na naszym blogu wspominaliśmy niejednokrotnie, to jedne z najlepiej sprzedających się produktów reklamowych. W naszej ofercie znajduje się na przykład model wykonany z bambusa z ozdobnymi, srebrnymi wstawkami. Bambus to całkowicie naturalny surowiec, na którym możemy wykonać nadruk metodą tampodruku lub grawer. Innym ekologicznym wariantem jest długopis korkowy z wykończeniami z mieszanki pszenicy/słomy (50 proc.) i plastiku (50 proc.). Metody nadruku identyczne, jak w poprzednim modelu. W obu przypadkach mówimy również o naturalnych, acz spełniających wszystkie swoje zadania ekologicznych długopisach. Podobnie rzecz się ma z długopisem wykonanym z kartonu z recyklingu. Jego dodatkowe elementy, jak skuwka, czy przycisk zrobione są zaś z plastiku, który nadaje się do ponownego przetworzenia.

Same długopisy jednak nie wystarczą. Do przelania tuszu na papier potrzebny jest… papier, ale czy to ekologiczne? Proponowany przez nas Notatnik Eco posiada kartki w całości wykonane z surowców wtórnych, a jego plastikowe części są biodegradowalne. Notatnik z okładką Eco Lisboa to kolejne rozwiązanie z naszej ekologicznej serii. Ma on okładkę wykonaną z oklejonego papierem kartonu, biały papier oraz 80 kartek. Jest zamykany elegancką i elastyczną taśmą. Dużo popularnością cieszy się także poręczny Zestaw Memo, składający się z samoprzylepnych karteczek w pięciu kolorach (po 25 sztuk każda). Memo oprawione jest w kartonową okładkę wykonaną z surowców wtórnych.

Świadomość ekologiczna

Czy wiesz, że po Oceanie Spokojnym pływa tak zwana Wielka Pacyficzna Plama Śmieci, której masa wynosi szacunkowo od 45 do 129 tysięcy ton i ma powierzchnię aż 1,6 mln km2? To 5 razy więcej, niż powierzchnia naszego kraju! Istotne, że „Plama” zbudowana jest w 99,9 proc. z tworzyw sztucznych. Każdego roku ten oceaniczny zabójca fauny i flory znacznie się powiększa. W Reklamowe24 znamy sposób, aby choć w minimalny sposób temu zaradzić i powstrzymać zatruwanie oceanów. Nasze rozwiązanie to całkowita rezygnacja z plastikowych toreb na zakupy. Po co bowiem kolekcjonować sztuczne „reklamówki” skoro można je zastąpić znacznie elegantszymi i wykonanymi z naturalnych surowców torbami? Oparcie Twojej kampanii reklamowej na promowaniu ekologicznej postawy może przynieść same korzyści. Zamów u nas eco torbę bawełnianą z długimi uchwytami, umieść na niej logo i dbaj o środowisko razem ze swoimi Klientami. Pamiętajmy także, że również porecyklingowe, papierowe torby są znacznie bardziej ekologiczne niż sklepowe foliówki. Torba papierowa w rozmiarze A4, to jeden z hitów sprzedażowych na polskim rynku. Dzięki swoim rozmiarom wykorzystywana jest niemal w każdej branży.

W Reklamowe24 posiadamy także bawełniane worki świetnie nadające się dla uczniów do szkoły. Świadomość ekologiczna wśród najmłodszych to lepsza przyszłość dla nas. Ochrona środowiska wynikająca z rzetelnej wiedzy i nauki ekologicznych zachowań od najmłodszych to nie tylko europejski, ale i światowy trend.

O środowisko dbajmy codziennie

Rzeczy codziennego użytku również mogą, a nawet powinny być eko. Wyobraźmy sobie, że nawet pijąc ukochaną poranną kawę możemy działać na rzecz środowiska naturalnego. Gustowny ekologiczny kubek wykonany w całości z bambusa idealnie zastępuje popularne ceramiczne rozwiązania. Natomiast daje coś, czego inne, podobne produkty nie dają – satysfakcję!
Wspominaliśmy wyżej o uczniach. Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny. Co powiesz na reklamową wyprawkę ekologiczną dla dzieci Twoich Klientów? Zestaw: piórnik, linijka, ołówek, długopis, gumka i temperówka – wykonany z naturalnych produktów bez wątpienia spełni szkolne wymagania, ale i da przykład innym, że można się uczyć i jednocześnie promować ekologię.

Na firmowe biurko proponujemy zaś Bambusową ładowarkę bezprzewodową z organizerem. Stylowe, naturalne urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego. Możemy umieścić na nim wygrawerowane logo lub nanieść grafikę metodą tampodruku. Taka ładowarka pomoże utrzymać porządek w miejscu pracy i sprawi, że Twój smartphone zawsze będzie naładowany.

Promuj z nami świadomość ekologiczną, zdobywaj nowych Klientów i dawaj przykład, jak dbać o środowisko uprawiając „zielony marketing”.