Nie śpimy, lecimy. Reklamowe24 w chmurach.

Nie śpimy, lecimy. Reklamowe24 w chmurach.

Zwykle nie bujamy w obłokach, ale tym razem jest inaczej. Nasze gadżety trafiły do firmy specjalizującej się w lotach, a dokładnie w szkoleniach dla operatorów dronów – CamFLY.

Nasz Klient to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, a nowoczesność to aspekt, w którym czujemy się jak ryba w wodzie. Gadżety wykonane dla firmy CamFly to połączenie innowacyjności, niebanalnego designu i, tak istotnej dziś, proekologicznej postawy.

Okulary przeciwsłoneczne POPULAR

Skoro loty, chmury i słońce, to wybór okularów przeciwsłonecznych nie może dziwić. Promienie ultrafioletowe (UV) mają zgubny wpływ dla naszych oczu. Obserwowanie dronów z ziemi naraża je podwójnie. Ochrona jest więc niezbędna.

Nasz Klient wybrał okulary przeciwsłoneczne POPULAR z czarnymi oprawkami. Model ten posiada certyfikat UV 400, który odpowiednio zabezpiecza przed mocnymi promieniami słonecznymi.

Czapka baseballowa WALK

Wspomnieliśmy o zapewniających bezpieczeństwo okularach, więc teraz przyszła kolej na uzupełnienie tej ochrony.

Czapka baseballowa wykonana z grubej bawełny szczotkowanej znakomicie się do tego nadaje. 5-segmentowy materiał ze wzmocnieniem przedniej części czapki bez wątpienia odpowiednio ochroni głowę przed słońcem. Daszek dodatkowo zabezpieczy oczy, a cztery haftowane otwory zapewnią odpowiednią wentylację.

Model czapki WALK w kolorze ciemnoniebieskim, który wybrała firma CamFLY, składa się w 100 proc. z bawełny.

Smycz z karabińczykiem – 15mm

Niemal każdy z nas nosi przy sobie klucze czy do mieszkania lub domu, czy też do samochodu. Bywa, że jest to nieco uciążliwe, zwłaszcza gdy pęk jest słusznych rozmiarów. Smycz z karabińczykiem to świetny gadżet, dzięki któremu klucze, ale także np. portfel i smartfon możemy mieć zawsze przy sobie w bezpiecznym i wygodnym do noszenia miejscu.

Smycz z karabińczykiem to również znakomity gadżet wykorzystywany do identyfikacji (noszenie plakietki z danymi) np. podczas firmowych konferencji.

 

Torba papierowa biała gładka

Postawa proekologiczna jest w dzisiejszych czasach bardzo istotna. Dlatego bardzo ważne jest dla nas i dla naszego Klienta, by zadbać o środowisko. Firma CamFLY postanowiła zrezygnować z plastikowych „foliówek”, na rzecz toreb papierowych. Takie torby nie dość, że są bardzo pakowne, wytrzymałe i znakomicie prezentują się z logo firmy, to są biodegradowalne. Nie zanieczyszczają środowiska tak, jak ich foliowe odpowiedniki.

Torby papierowe to nie chwilowa moda, a przyszłość każdego, dla kogo ekologia jest istotnym aspektem życia.

Długopis model Cisne

Jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Bardzo często wybierany przez naszych Klientów. Rzecz bez której wciąż bardzo trudno się obyć, czyli… długopis.
Nasz Klient wybrał model Cisne w kolorze pomarańczowym. Niebanalny design nadaje mu dodatkowego uroku. Długopisy wykorzystywane jako nośnik reklamy realizują swoje przeznaczenie w 100 proc. Nadrukowane logo firmy metodą tampodruku lub grawera zawszę będzie się rzucało w oczy, dzięki czemu użytkownik tego gadżetu z pewnością je zapamięta.