Top 5 gadżetów reklamowych do auta

Statystyki nie kłamią – jeszcze w 1990 r. było w Polsce zarejestrowanych raptem 5,2 miliona samochodów osobowych, jednak obecnie jest już ich ponad 22 miliony. To nie wszystko, blisko 90% gospodarstw domowych w Polsce dysponuje przynajmniej jednym autem, a często jest ich tam więcej. Te dane robią wrażenie, ale czemu podajemy te zestawienia? By pokazać, że odpowiednio dobrane gadżety samochodowe mogą być znakomitą formą promocji marki! Z powodzeniem można je podarować klientom, współpracownikom, a także kontrahentom.

Z tego względu przygotowaliśmy listę 5 gadżetów reklamowych do auta, które cieszą się największą popularnością w naszej ofercie. Oto one:

1) Zapach samochodowy

Reklamowe zawieszki zapachowe z nadrukowanym logotypem są jednymi z najpopularniejszych gadżetów reklamowych dla zmotoryzowanych! I nie ma się czemu dziwić, to wciąż doskonała i niedroga forma promocji dla każdej marki. Wręczając firmowy upominek w formie zapachu samochodowego, możemy być pewni, że taki prezent nie trafi do kosza czy też głęboko do szuflady. Zawieszony na lusterku wstecznym przez długi czas będzie prezentował firmowy logotyp.

Najczęściej spotykane zawieszki mają wygląd tradycyjnej choinki, jednak my zachęcamy naszych Klientów do większej kreatywności! Obecnie w naszej ofercie znajduje się blisko 200 różnych kształtów do wyboru. Możemy również wykonać produkt o dowolnym wyglądzie na podstawie dostarczonego projektu. Wystarczy się z nami skontaktować!

2) Skrobaczka

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo przydatnym gadżetem jest skrobaczka samochodowa. Wystarczy odrobina chłodu na dworze, a szyby auta pokrywa warstwa trudnego do pozbycia się lodu. I choć sposobów na uporanie się z tym problemem jest wiele, to tradycyjne skrobaczki są najpopularniejszym z nich. Dlaczego więc tak praktycznego narzędzia nie wykorzystać do promocji firmy?

W naszej ofercie znajduje wiele różnych modeli skrobaczek, począwszy od najprostszych – wykonanych z kawałka plastiku, po te wyposażone w ocieplaną rękawicę czy też oświetlenie LED. Każdą z nich można ozdobić w firmowy logotyp czy też hasło reklamowe. Tak oznakowany gadżet będzie promował firmę każdego mroźnego poranka.

Uwaga: polecamy nie czekać z zamówieniem do pierwszych mrozów. Warto już wcześniej wręczyć obrandowane skrobaczki swoim klientom, zanim sami nie kupią podobnych w sklepie motoryzacyjnym. Może się wtedy okazać, że nasz upominek trafi na całą zimę do samochodowego schowka.

3) Uchwyt na telefon i ładowarka samochodowa

Uchwyt na telefon i ładowarka samochodowa tworzą idealny zestaw dla każdego kierowcy! Obecnie żadna dłuższa podróż samochodem nie może odbyć się bez telefonu komórkowego. Smartfon w aucie spełnia wiele ról – nawigacji GPS, zestawu głośnomówiącego, a nawet centrum multimedialnego do puszczania ulubionej muzyki. Należy przy tym pamięć, by w trakcie jazdy korzystać z telefonu bezpieczne i zgodne z przepisami. Niezbędny do tego będzie odpowiedni uchwyt na telefon. Wystarczy zamocować go w wygodnym miejscu, by mieć zawsze komfortowy dostęp do zamontowanego urządzenia.

Przy tak wielu funkcjach i licznych zaletach podróży ze smartfonem należy pamiętać o pewnym ograniczeniu. Chodzi oczywiście o baterię w telefonie, która szybko traci zapasy energii. Aby zapobiec sytuacji, kiedy w połowie trasy rozładuje się telefon, warto wyposażyć auto w ładowarkę samochodową. Dzięki temu nie trzeba będzie martwić się o poziom naładowania smartfona w trakcie jazdy.

Uchwyt na telefon i ładowarka samochodowa to dwa nierozłączne gadżety! Wykorzystując je jako firmowy upominek promocyjny, możemy być pewni, że taki prezent spodoba się nawet najbardziej wymagającym osobom.

4) Ramki na tablice rejestracyjne

Ramki na rejestracje samochodowe już od dawna nie służą tylko do mocowania tablic. Wykorzystuje się je również jako idealne miejsce na reklamę – są stale widoczne, niezwykle mobilne, a przy tym bardzo dyskretne. Na dołączanej listwie od ramki można nanieść dowolny napis, logotyp czy też inną grafikę. Jedynym ograniczeniem jest ściśle określone pole zadruku.

Z tej formy promocji korzystają chociażby liczne stacje mechaniki pojazdowej, które na autach swoich Klientów montują nowe ramki, oczywiście z odpowiednim nadrukiem. Jednak nie jest to tylko domena firm z branży motoryzacyjnej. Wiele jednostek samorządu terytorialnego wykorzystuje je do promocji miast i gmin. Często jest to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy wyposażone w nie samochody podróżują po całym kraju.

Jak wykorzystać ramki na tablice rejestracyjne we własnej firmie? Chociażby do dodatkowego obrandowania służbowych samochodów.

5) Samochodowe narzędzie wielofunkcyjne

Warto pamiętać, że narzędzia wielofunkcyjne nie kończą się tylko na różnego typu scyzorykach. Wśród kierowców coraz większym powodzeniem cieszą się multitoole samochodowe. Są relatywnie tanie, a mogą być bardzo przydatne podczas awarii auta, wypadku czy w innych kryzysowych sytuacjach.

Tego typu gadżety również mamy w naszej ofercie. Najciekawszym z nich jest wielofunkcyjne narzędzie 4 w 1. W jego wyposażeniu znajduję się lampka COB, młotek bezpieczeństwa, przecinak do pasów bezpieczeństwa i magnes. Lampka może zostać przełączona w tryb czerwonego światła awaryjnego i przymocowana do samochodu za sprawą magnesu. Młotek bezpieczeństwa można użyć do rozbicia szyby i wydostania się z samochodu w nagłej sytuacji.

Taki upominek pokaże, że firmie nie zależy tylko na promocji, ale także na bezpieczeństwie klientów i partnerów biznesowych. Warto o tym pomyśleć.

Ile Klientów – tyle opinii

Oczywiście powyższa lista to tylko nasz subiektywny ranking. Każdy z naszych Klientów może mieć różne zdanie na ten temat i umieścić na niej zupełnie inne gadżety reklamowe do samochodu. Bardzo chętnie poznamy opinię naszych Klientów!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty gadżetów samochodowych! Na pewno wśród licznych produktów, znajdą się artykuły, które będą idealnymi upominkami promocyjnymi dla Państwa firmy!