Lepiej widoczny kubek? Widocznie przez Hydrocolor!

Kubki reklamowe są jednymi z najbardziej popularnych gadżetów w naszej ofercie. I nie ma się czemu dziwić. Znajdziemy je w każdym domu i biurze, korzystamy z nich na co dzień oraz wiążemy z nimi pozytywne odczucia. Bo kto nie zaczyna dnia od kubka pysznej kawy czy gorącej herbaty? To właśnie z tych powodów nasi Klienci doskonale wiedzą, że odpowiedni kubek może być doskonałym nośnikiem reklamy. Sprawdzi się podczas branżowych eventów, jako nagroda w firmowych konkursach czy też jako niecodzienny upominek dla kontrahenta lub dostawcy.

Na szczęście czasy, w których kubek reklamowy mógł być tylko białym naczyniem z naniesionym logotypem, są już dawno za nami. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zamawiający ma do wyboru wiele różnych kształtów, modeli i technik znakowania. I to właśnie o pewnej metodzie zdobienia chcielibyśmy dzisiaj opowiedzieć.

Hydrocolor – moc zamknięta w kolorze

Jedną z ciekawszych technik barwienia porcelany jest metoda o nazwie Hydrocolor. Polega ona na natryskowym barwieniu zewnętrznej powierzchni wybranych kubków i filiżanek.

Jej główne zalety to:

  • Możliwość pokrycia naczynia dowolnym kolorem Pantone.
  • Odporność na zmywanie w zmywarkach wynosząca min. 400 cykli.
  • Dostępność różnych wariantów farb koloryzujących.
  • Możliwość połączenia z innymi technikami zdobień.
  • Bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.

Oto co można osiągnąć dzięki metodzie Hydrocolor!

1.Różne warianty barwienia

2.Różne rodzaje efektów koloryzujących

3. Różne kolory pokrycia neonowego

4. Różne rodzaje efektów barwienia

5. Połączenie z innymi technologiami zdobienia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barwienie metodą Hydrocolor można zastosować m.in. na kubkach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dedykowany kolor już od 108 sztuk.

Aby skorzystać z metody Hydrocolor nie trzeba zamawiać kilku tysięcy kubków! Minimalny nakład zamówienia to jedynie 108 sztuk.

Hydrocolor dla Twojej firmy!

Możliwości, jakie daje Hydrocolor, pozwalają ozdobić kubki reklamowe w niespotykany dotąd wzór. Warto to wykorzystać, by podarować swoim klientom unikatowy upominek, który wyróżni się na tle gadżetów konkurencji.

Wystarczy napisać do nas na adres mailowy bok@reklamowe24.pl, by otrzymać dedykowaną ofertę na kubki reklamowe ozdobione metodą Hydrocolor, indywidualną wycenę oraz specjalną wizualizację nadruku!