Kampania wyborcza z Reklamowe24!

Już niedługo czekają nas wybory samorządowe. Tysiące kandydatów zastawiają się jak zainteresować wyborców i zdobyć ich poparcie. Oczywiście najprostszą metodą są ulotki – pozwalają przedstawiać swój program i zaprezentować własną osobę. Jednak to nie wystarcza, skuteczna kampania nie może opierać się tylko na materiałach drukowanych. Ważne są też, między innymi, gadżety wyborcze! Dzięki nim można zwrócić uwagę na swoją kandydaturę i zapisać się w pamięci odbiorców.

Specjalne z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na gadżety wyborcze! Wystarczy wejść na naszą stronę by sprawdzić nasze propozycje.

www.gadzety-reklamowe.com/gadzety-wyborcze

Jesteśmy pewni, że z naszymi gadżetami reklamowymi, każda kampania będzie udana!

Oto niektóre z produktów, które proponujemy:

Długopisy
Jeden z najpopularniejszych gadżetów wyborczych, dlatego nie mogło zabraknąć go na naszej liście. Większość kandydatów ma wśród swoich upominków choć jeden model długopisu. Nic dziwnego, jest to stosunkowo tani przedmiot, który przydaje się w wielu sytuacjach oraz może być użytkowany przez cały czas kampanii wyborczej.

W naszej ofercie gadżetów na wybory znalazł się m.in. długopis Touch Tip z końcówką przystosowaną do obsługi ekranów dotykowych. Dlaczego? Bo trzeba iść z duchem czasu 🙂

Słodycze reklamowe
Chyba każdy z nas ucieszyłby się z wręczonego cukierka lub czekoladki. Wiedzą o tym sztaby wyborcze, zamawiające coraz więcej słodyczy reklamowych z nazwiskiem swojego kandydata. Pozytywne skojarzenie, jakie wywoła się u obdarowanego słodkim upominkiem, może zaowocować przy urnie wyborczej. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że najlepsza droga do serca prowadzi przez żołądek 🙂

Wśród wybranych słodyczy znalazły się pyszne Krówki z Milanówka – tradycyjne ciągutki, ręcznie pakowane, wytwarzane według staropolskiej receptury. Oczywiście z możliwością zadrukowania etykietek dowolnym nadrukiem reklamowym.

Małe gadżety
Co kryje się pod pojęciem „małe gadżety”? Dla nas są to upominki idealne do rozdawania na spotkaniach z wyborcami. Niewielkie i łatwe w transporcie, tanie i nieobciążające budżetu oraz proste w obsłudze. Wszystkie te cechy posiadają nasze gadżety wyborcze!

Dobrym przykładem będzie brelok odblaskowy, który można przypiąć do plecaka lub kurtki. Dzięki temu podnosi się bezpieczeństwo obdarowanego, a kandydatowi zapewnia stałą widoczność jego nazwisko na gadżecie.

Gadżety „kreatywne”

Niestety, z przyczyn technicznych nie mogliśmy zawrzeć takich upominków na naszej podstronie z gadżetami wyborczymi. Dlaczego? Ponieważ musielibyśmy zamieścić wszystkie produkty z naszej codziennej oferty (a jest ich ponad dziesięć tysięcy).

Ile kandydatów w wyborach, tyle pomysłów na wyróżnienie się za pomocą gadżetu reklamowego. Jesteśmy jednak pewni, że 99% pomysłów jesteśmy w stanie zrealizować. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i opisać swoją koncepcję! Czekamy na wiadomości pod adresem bok@reklamowe24.pl

Napisz do nas i zyskaj wsparcie w swojej kampanii!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z partiami i kandydatami posiadamy unikatową wiedzę praktyczną, która może się przydać przy doborze gadżetów wyborczych. Zapewniamy również indywidualne wyceny, szybką produkcję oraz wysoką jakość upominków.

Kontakt: bok@reklamowe24.pl