Pięć gadżetów reklamowych przydatnych podczas pracy na komputerze

Jedną z niewątpliwych zalet gadżetów reklamowych jest możliwość stałego eksponowania naniesionych na nie logotypów. Dzięki temu możemy być pewni, że obrandowany produkt będzie świetną promocją marki, gdziekolwiek się pojawi. Jednak, aby miało to miejsce, nasz upominek musi spełniać jedno, ważne kryterium – być jak najbardziej praktycznym. Tylko dzięki temu nie trafi na dno szuflady i będzie w stałym użyciu przez obdarowaną osobę.

Oczywiście można zdecydować się na praktyczny długopis czy też poręczny kubek. Jednak w tym wpisie postanowiliśmy zaproponować gadżety przydatne podczas korzystania z komputera. Dlaczego? Ponieważ przed ekranem monitora spędzamy większość naszego dnia! Nie jest tajemnicą, że komputery są integralną częścią naszego życia w biurze i w domu. Dlatego gadżety używane przy pracy z laptopem lub pecetem mogą okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Po oznakowaniu firmowym logotypem takich upominków marka twojej firmy będzie stale widoczna!

Oto nasze 5 propozycji gadżetów reklamowych związanych z komputerami:

Zaślepka na kamerę komputerową

Skoro Mark Zuckerberg zasłania swoją kamerkę w laptopie, to czemu nie mieliby tego robić twoi klienci? Na szczęście czasy, w którym musiały do tego służyć skrawki karteczek samoprzylepnych, już dawno minęły. Obecnie można zamówić specjalnie do tego zaprojektowane zaślepki, które nie trzeba zrywać za każdym razem, gdy chcemy porozmawiać przez Skype’a lub nagrać filmik. Ich dodatkową zaletą jest możliwość kolorowego zadruku oraz stosunkowo niska cena jednostkowa. Sprawdźcie sami

Kliknij

 

Hub USB

Wyjątkowo praktyczna rzecz, która znajdzie zastosowanie na każdym biurku. Przyda się wszystkim osobom, których laptop ma za małą ilość wejść USB (a zdarza się to wyjątkowo często) lub komputer stacjonarny ma większość gniazd zlokalizowanych z tyłu jednostki. Dodatkowym atutem prezentowanego modelu jest jego niecodzienny design, dzięki któremu HUB spełnia funkcję pojemniczka na długopisy. Gadżet posiada także wbudowaną lampkę z dwoma trybami świecenia. Wszystko to sprawia, że produkt ten na pewno stanie się ważnym wyposażeniem każdego pracownika biurowego.

Kliknij

 

Wiatraczek USB

Sezon wakacyjny to dla niektórych z nas pora długich urlopów i leniwego wylegiwania się na plaży. Pozostałe osoby muszą niestety zostać w nagrzanych letnim słońcem biurach. Często odbywa się w nich walka o wiatrak lub o pilot do klimatyzacji. Czemu więc nie ulżyć swoim klientom lub współpracownikom i nie zamówić wiatraczka podpinanego do portu USB? To zdecydowanie najbardziej efektywne chłodzenie, które z powodzeniem można postawić na biurku. Oczywiście gadżet nadaje się do oznakowania firmowym logotypem, dzięki czemu reklamowana marka wywoła u obdarowanych pozytywne skojarzenia. Bo kto nie lubi przyjemnej ochłody w upalny, letni dzień?

Kliknij

 

Pendrive

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć dobrze znanych pamięci USB. O zastosowaniach tego gadżetu nie będziemy pisali, gdyż każdy zna przynajmniej kilkanaście i wciąż odkrywa nowe. Jedno jest jednak pewne – nie ma osoby, której nigdy nie był on potrzebny, zarówno w życiu prywatnym, jak i w służbowym. Obecnie, chcąc wybrać interesujący nas model pendrive’a, musimy stanąć przed trudnym zadaniem. Nie dość, że do wyboru jest wiele pamięci o zróżnicowanym wyglądzie i zastosowaniu, to na dodatek…można stworzyć unikatowy pendrive na bazie własnego pomysłu! Pisaliśmy o tym we wcześniejszym wpisie, warto sprawdzić!

Kliknij

 

Zestaw komputerowy

Postępująca miniaturyzacja produktów elektronicznych doprowadziła do momentu, w którym nasze laptopy stały się wyjątkowo smukłe i lekkie. Niewątpliwie jest to wyjątkowo wygodne podczas podróży, dzięki czemu nie musimy dźwigać dodatkowego obciążenia. Jednak przez to najnowsze komputery często pozbawiane są istotnych elementów, które mogą przydać się w codziennej pracy z notebookiem.

Rozwiązaniem tego problemu może być gustowny zestaw USB UNIVERSAL zawierający optyczną mini mysz z 2 przyciskami, czytnik kart pamięci (mini SD, SD, XD, MS), 4-portowy HUB oraz klawiaturę numeryczną USB. Cały pakiet pakowany jest eleganckie w etui na suwak z płytką na firmowy nadruk lub grawer.

Kliknij

 

Czy to wszystko, co możemy zaproponować?

Oczywiście, że nie! Mamy w naszej ofercie wiele innych gadżetów przydatnych podczas pracy z komputerem, ale opisanie ich wszystkich tutaj zajęłoby za dużo miejsca i czasu.

Jeśli nie znaleźli Państwo w tym wpisie produktu, który nadałby się na firmowy upominek, to prosimy o wiadomość! Chętnie zaproponujemy inne gadżety, sporządzimy indywidualną wycenę i przygotujemy darmową wizualizację.

Wystarczy napisać!

biuro@reklamowe24.pl