Gadżety reklamowe, które pomogą przetrwać upał!

Panujące w Polsce upały, sprawiają, że większość z nas szuka sposobu jak poradzić sobie z wysoką temperaturą panującą na dworze, w domu i w biurach. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Panujący w nim przyjemny chłód sprawia, że tropikalne temperatury nie stanowią wtedy żądnego problemu. Jednak nie każdy ma to szczęście posiadać klimatyzację w mieszkaniu lub miejscu pracy. Pozostaje więc radzić sobie bez niej. Istnieje przecież wiele sposobów na upały, jedne znane wszystkim, inne zupełnie nietypowe. Co ciekawe, wśród gadżetów reklamowych również znajdują się takie produkty, które przyniosą ulgę w gorący dzień!

#zaprezentujsie na lato i zyskaj uznanie w oczach klientów!

Ręcznik chłodzący Feel Fresh

https://gadzety-reklamowe.com/item2/108666-Recznik-choodzacy-w-butelce-Feel-Fresh,-niebieski-.html

Oczywiście nie jest to zwykły ręcznik używany na co dzień w domu czy na siłowni. Nietypowe jest w nim to, że model ten sam się schładza! Zastosowana specjalnia technologia sprawia, że cząsteczki wody, pod wpływem gwałtownego ruchu, obniżają swoją temperaturę powodując natychmiastowe schłodzenie tkaniny. Jak to działa? Wystarczy namoczyć ją chłodną wodą, wycisnąć i strzepnąć. Po kilku sekundach ręcznik staje się zimny. Każde kolejne strzepnięcie powoduje jego ochłodzenie. Gadżet ten idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji – ochłodzi rozgrzane ciało po wysiłku fizycznym, przyniesie ulgę w nagrzanym pomieszczeniu oraz złagodzi efekty poparzenia słonecznego.

Butelka chłodząca

https://gadzety-reklamowe.com/item2/93727-Butelka-choodzaca.html

Nic tak nie orzeźwia w gorący dzień, jak zimny napój, prawda? Dlatego butelka, która obniża temperaturę znajdującej się w niej wody, to świetne rozwiązanie na obecną pogodę. Zwłaszcza w takie upały, gdy zalecane jest zwiększenie ilości przyjmowanych płynów.

Sekretem butelki jest specjalny, nietoksyczny żel, znajdujący się pomiędzy jej podwójnymi ściankami. Daje to efektywny (a przy tym efektowny)  sposób na utrzymanie niskiej temperatury napoju.

Przenośny wentylator VALLETA

https://gadzety-reklamowe.com/item2/97763-Przenosny-wentylator-VALLETA.html

Zalety wentylatora zna chyba każdy z nas, wystarczy podłączyć go do zasilania i można cieszyć się chłodnym powiewem wiatru. Stosunkowo niska cena, prosta konstrukcja i wysoka dostępność sprawiają, że wentylatory są jedną z najpopularniejszych metod walki z upałami.

Z naszej oferty wybraliśmy model Valleta, jest to przenośny gadżet podpinany do portu USB. Produkt posiada trzy stopnie regulacji prędkości nawiewu oraz… małą latarkę. Jesteśmy pewni, że sprawdzi się świetnie na niejednym stanowisku pracy w biurze.

Wachlarz

https://gadzety-reklamowe.com/item2/39972-Wachlarz.html

Gadżet reklamowy, przydatny w trakcie upałów, nie musi wcale działać na prąd, mieć w sobie specjalnej technologii czy też być schładzany wcześniej w lodówce. Do walki z wysoką temperaturą wystarczy przecież zwykły wachlarz. Inwestując w ten gadżet można w prosty sposób zapewnić wyjątkowo dużą popularność swojej firmy – osoby z obrandowanymi wachlarzami mogą bardzo często pokazywać się z nimi na ulicy czy w miejscach publicznych, stając się w ten sposób ambasadorami marki.

Mata chłodząca FRIDGET

https://gadzety-reklamowe.com/item2/124315-Mata-choodzaca-FRIDGET,-czarna.html

Kolejnym gadżetem reklamowym, który daje przyjemny chłód w trakcie upałów, jest mata chłodząca. Produkt ten przydaje się zwłaszcza podczas jazdy autem bez klimatyzacji lub też w trakcie pracy, kiedy temperatura w pomieszczeniu staje się nieprzyjemnie wysoka. Wystarczy położyć go na zajmowanym fotelu, by zwiększyć swój komfort. Co ciekawe, gadżet ten nie wymaga do schłodzenia elektryczności i wody.

Mini-Lodówka

https://gadzety-reklamowe.com/item2/98543-Mini-lodowka-MULTI-PERFORMANCE,czar-sreb.html

Tak, to prawda, w naszej ofercie gadżetów reklamowych znajdują się również lodówki! Prezentowany model to przenośna wersja, którą można zabrać w dłuższą podróż czy też na piknik.

Prezentowana lodówka posiada wtyczkę do gniazda samochodowego 12 Volt (zapalniczka samochodowa) oraz tradycyjne wejście 220 – 240 Volt, dzięki czemu nie trzeba dokupować do niej żadnych przejściówek. Oczywiście zakup takiego gadżetu wiąże się z większym wydatkiem, ale kto by nie chciał mieć w taką pogodę, zaraz obok swojego biurka czy też łóżka, stałego dostępu do schłodzonych napojów?

Napisz do nas!

Warto więc skorzystać z okazji i podarować swoim klientom taki upominek, który pomoże wytrwać w upalny dzień. Możemy być pewni, że zbudowane tym gestem pozytywne skojarzenia, przyniosą marce same korzyści.

Aby uzyskać darmową wycenę oraz wizualizację produkcyjną gadżetu z logotypem twojej firmy wystarczy skontaktować się z nami pod adresem mailowym.

biuro@reklamowe24.pl

Czekamy! 🙂