Gadżety ECO dla ZGO Aquarium

Gadżety reklamowe z komponentów niezagrażających przyrodzie (biodegradowalny plastik, materiały pochodzące z recyklingu, karton, papier oraz drewno) cieszą się stałym zainteresowaniem naszych Klientów. Nic w tym dziwnego, gdyż chęć dbania o środowisko jest coraz większa. Z tego powodu coraz więcej Partnerów biznesowych uzależnia zakup gadżetów od tego jakie materiały zostały wykorzystane podczas ich produkcji.

Jedną z firm, która zdecydowała się na ekologiczne gadżety reklamowe, było ZGO Aquarium – a konkretnie Zakład ZGO Pukinin, oddział zajmujący się gospodarką odpadami. Wszystkie produkty promocyjne zostały przez nas oznakowane logotypem Klienta. W zamówieniu znalazły się:

 

Długopis biodegradowalny


Jeden z najbardziej “ekologicznych” długopisów w naszej ofercie. Wykonany z biodegradowalnego plastiku i kukurydzy (53%) oraz kartonu z recyklingu.

 

Zestaw memo

Papierowy zestaw karteczek samoprzylepnych z linijką 12 cm. Zawierający 6 kompletów karteczek samoprzylepnych po 25 szt.,o gramaturze 75 g/m².

 

Drewniany ołówek z gumką

Prosty i drewniany ołówek świetnie wpasował się w ten przyjazny przyrodzie zestaw. Produkt ten nie posiada na sobie żadnych zbędnych lakierów i ozdób.

 

Zestaw kredek


Ostatnim ekologicznym gadżetem, który wybrał nasz Klient był zestaw drewnianych kredek w 12 kolorach. Kredki zapakowane były oczywiście w degradowalne, kartonowe pudełko.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które również chciałyby zamówić ekologiczne gadżety reklamowe!