Gadżety reklamowe dla branży informatycznej

Na naszym blogu podawaliśmy już przykłady artykułów promocyjnych dla branży medycznej, kosmetycznej czy nawet parentingowej. Dziś chcielibyśmy przedstawić gadżety, które można wykorzystać do reklamy w sektorze informatycznym.

Spośród ponad 10 tysięcy gadżetów reklamowych wybraliśmy te najbardziej praktyczne, które naszym zdaniem mają dużą szansę stać się idealnym prezentem dla klienta firmy z branży IT. Oczywiście na wszystkich proponowanych przez nas przedmiotach można umieścić firmowy logotyp.

Oto nasze propozycje:

Podkładka pod mysz

Podkładka pod myszkę posiada ogromne możliwości reklamowe. Dzięki dostępności do zadruku jej całej powierzchni możemy umieścić na niej dowolną grafikę. Pozwala to zawrzeć na niej wszystkie ważne informacje, które chcemy przekazać klientowi.

Co ważne, gadżet ten nie musi być przeznaczony tylko dla użytkowników prywatnych, podkładka świetnie sprawdzi się w biurach, sklepach czy w urzędach.

Długopis Touch

Długopisy reklamowe są od dawna praktycznym podarunkiem, który przydaje się każdej firmie, i to bez znaczenia jaki rodzaj biznesu prowadzi. Oczywiście ktoś może zarzucić, że to standardowy produkt, który nie wyróżnia się na tle innych gadżetów. Jednak należy pamiętać, że jest to sprawdzony artykuł promocyjny, który cieszy się dużym powodzeniem wśród obdarowanych nim klientów.

Dla firmy z branży informatycznej wybraliśmy długopis ze specjalną końcówką Touch, która umożliwia obsługę ekranów dotykowych w telefonach i tabletach. Dzięki temu można używać go jako cyfrowego rysika.

Hub USB

Kolejna bardzo praktyczna rzecz, która przydaje się w pracy z komputerem. Proponowany przez nas HUB posiada cztery porty USB, dzięki czemu w prosty sposób podłączymy do komputera smartfon czy też pendrive.

Gadżet ten wyposażony jest w gniazda USB ustawione pod odpowiednim kątem, co umożliwia wygodne podłączanie i odłączanie urządzeń. Jest idealnie zaprojektowany do położenia na biurku, dzięki czemu będzie stale widoczny w miejscu pracy klienta.

Power bank 6000 mAh

Power bank jest jednym z najbardziej praktycznych gadżetów w ostatnich latach! Miniaturowy akumulator sprawia, że nie musimy przejmować się rozładowaną baterią w naszym smartfonie. Nic więc dziwnego, że power banki stały się tak często wykorzystywanym artykułem reklamowym.

W tym przypadku proponujemy power bank o pojemności 6000 mAh z wyjściami 5V/2.1A oraz 5V/1A, wejściem 5V/1A, 4 diodami wskazującymi poziom naładowania, lampką LED oraz kablem micro USB. Gadżet ten na pewno będzie pomocny każdemu klientowi.

Spinner – hub

Dowodem, że artykuły promocyjne nie zawsze muszą posiadać tradycyjny design. Aby zaskoczyć klienta można postawić na coś zupełnie niespotykanego, na przykład na Hub USB umieszczony w Spinner Fidgecie.

Jeśli zależy nam właśnie na niecodziennym gadżecie reklamowym, który na pewno zdziwi obdarowanego, to produkt ten jest odpowiednią propozycją. Prezentowany model posiada 3 porty USB 2.0, w zestawie dołączony jest także kabel micro USB.

Czy to wszystko?

Oczywiście zaproponowane przez nas gadżety reklamowe są tylko małą częścią naszej oferty. Na stronie Reklamowe24 przygotowaliśmy specjalną zakładkę dla gadżetów elektronicznych, które naszym zdaniem najlepiej nadają się dla branży informatycznej. Warto również sprawdzić pozostałe artykuły promocyjne, wśród których można znaleźć jeszcze więcej ciekawych propozycji.

Ofertę gadżetów dla branży informatycznej przygotowała Paulina Krzciuk – Starszy specjalista ds. sprzedaży w Reklamowe24.