Realizacja gadżetów reklamowych dla Leroy Merlin

Miło nam poinformować, że jednym z naszych Klientów został Leroy-Merlin, dobrze znana marka sklepów budowlano-dekoracyjnych, która prowadzi handel w 400 placówkach na terenie 12 państw. W zrealizowanym zestawie gadżetów reklamowych znalazły się przedmioty, które idealnie pasują na jesienną pogodę.

Dobór produktów promocyjnych uwzględniający panującą porę roku jest zawsze trafionym pomysłem. Mamy wtedy pewność, że oznakowane gadżety będą praktyczne, a obdarowani nimi klienci lub współpracownicy będą z nich korzystać. W omawianym zestawie takimi produktami są przeciwdeszczowe parasole oraz stylowe kubki.

 
Parasol przeciwdeszczowy
Na jesienne opady deszczu najlepszym rozwiązaniem jest dobry parasol –  to bardzo praktyczny gadżet, który idealnie prezentuje naniesione znakowanie. Tym razem wybór padł na model automatyczny składający się z ośmiu paneli, posiadający piankową rączkę oraz zapięcie na rzep. Jesteśmy pewni, że każdy użytkownik tego produktu będzie z niego bardzo zadowolony.


Przejdź do strony produktu

 
Kubek reklamowy
W zrealizowanym zestawie gadżetów reklamowych znalazły się również eleganckie kubki. Model “Coco” posiada dość niecodzienny kształt z wysoko umiejscowionym, małym uchwytem, co zdecydowanie  wyróżnia go na tle innych produktów z tej kategorii. Kubek jest przy tym bardzo wygodny w użytkowaniu oraz świetnie komponuje się z naniesionym logotypem.

Przejdź do strony produktu