Realizacja dla Radio Eska

Po opublikowaniu informacji o współpracy z radiem Eska dostaliśmy wiele zapytań o oznakowane gadżety, które można było wygrać w konkursie. Nasze realizacje nie są żadną tajemnicą, poniżej opisujemy wybrane produkty 🙂

Najważniejszym celem przy wyborze odpowiednich gadżetów, które były do wygrania w konkursie Eski, było to aby każdy z wybranych produktów w 100% odpowiadał stylowi życia słuchaczy tej radiostacji i był w pełni przydatny. Chcieliśmy, żeby każdy z laureatów dostał nagrodę, która oprócz ciekawego wyglądu, będzie również w pełni funkcjonalna. Wierzymy, że to nam się udało 😉

 

Słuchacze Radia Eska to przede wszystkim ludzie młodzi, pełni energii i werwy, dlatego też zaproponowaliśmy na prezenty konkursowe produkty, które zawsze dotrzymują tempa w codziennym, lekko zakręconym życiu 🙂 Postawiliśmy na zestaw sportowy, który sprawi, że uprawianie sportu stanie się jeszcze przyjemniejsze!

 

W FIT zestawie nie mogło zabraknąć ręcznika, który przydaje się zawsze po treningu. Oczywiście nasz wybór nie padł na klasyczny i nieco nudny kawałek materiału. Zaproponowaliśmy ręcznik zrobiony z mikrofibry co daje krótki czas wysychania, wysoką chłonność oraz możliwość złożenia go w małą i poręczną formę. Sprawdzi się on idealnie na siłowni czy też na basenie.

Przejdź do strony produktu

W trakcie uprawiania sportu należy również pamiętać o ciągłym nawadnianiu. Aby stan wody w organizmie był cały czas na odpowiednim poziomie zamieściliśmy w sportowym zestawie nasz stylowy bidon. Odpowiednio wyprofilowana budowa pozwala wygodnie korzystać  z niego nawet podczas biegu.

Przejdź do strony produktu

Czym byłby porządny, sportowy zestaw dla słuchacza Radia Eska bez odpowiedniego etui na telefon. Wybrany model jest idealny dla biegaczy – pozwala mieć swojego smartfona zawsze przy sobie, a co za tym idzie słuchać ulubionej stacji radiowej nawet podczas maratonu 🙂 Dodatkowo wszyty w etui odblaskowy element zwiększy bezpieczeństwo podczas pokonywania kolejnych kilometrów wieczorem i w nocy.

Przejdź do strony produktu