Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając gadżety reklamowe.

W obecnych czasach przedsiębiorstwa oraz instytucje chcąc zareklamować swoje produkty i usługi stoją przed ogromnym wyzwaniem polegającym na wybiciu się ze swoim przekazem na tle konkurencji. Odpowiednie dobranie działań marketingowych oraz realizacja przyjętej strategii decyduje niejednokrotnie o sukcesie finansowym firmy, dlatego też nie może dziwić, że tak dużą wagę przykłada się do odpowiedniego przygotowania planów reklamowych.

Wyzwania jakie stoją przed reklamodawcami sprawiają, że dobór środków przez które dotrzemy z promocją do potencjalnych klientów musi być bardzo zróżnicowany. Nie wystarczy już zainwestować w spot telewizyjny lub wykupić miejsce w prasie codziennej – przekaz nie tylko musi trafić do wytypowanych odbiorców (co samo w sobie jest obecnie trudne), a ma jeszcze utkwić w pamięci na jak najdłuższy czas.

Wiele firm, decyduje się wzmocnić komunikację reklamową odpowiednimi akcesoriami, które wykorzystane w zaplanowany sposób pomogą osiągnąć zamierzony efekt. Jako specjaliści w dziedzinie gadżetów reklamowych podpowiemy na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

 

Gadżet reklamowy dopasowany do odbiorcy

Planując kampanię reklamową na pewno zdefiniowaliśmy kto ma być jej adresatem. To właśnie z myślą o konkretnym profilu odbiorcy przygotowujemy wszelkie składowe takiej promocji – od treści przekazu, poprzez jej wygląd, na metodach dystrybucji kończąc. Podobna sytuacja zachodzi przy wyborze gadżetu reklamowego – o ile nie chcemy zaszaleć i złamać ogólno przyjęte konwenanse, to musi on być jak najbardziej dopasowany do osoby, której chcemy go wręczyć. Nie możemy przecież na prezent dla seniorów wybrać zabawek dla dzieci, a najmłodszym odbiorcom oferować akcesoria dotyczące wystroju domu. Tego typu gadżety reklamowe będą zupełnie niepraktyczne, a co za tym idzie szybko odłożone w kąt lub przekazane komuś innemu. Tym sposobem żaden z zamierzonych celów nie zostanie osiągnięty.

 

Gadżet reklamowy spójny z profilem firmy

Jeżeli jednak chcemy, aby wzrosła rozpoznawalność naszej marki oraz powiązanie jej z konkretnym profilem usług, to dobrym pomysłem będzie dopasowanie produktów reklamowych do tego czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo.  Szeroka oferta naszych gadżetów sprawia, że praktycznie każdy Klient może znaleźć wśród nich przedmioty, które idealnie pasują do profilu firmy. Produkt reklamowy związany z samochodami, chociażby skrobaczka do szyby, pozwoli wypozycjonować firmę  z branży motoryzacyjnej odpowiednio z zamierzeniami. Takich przykładów oczywiście jest wiele, ale wszystkie pokazują, że dobrze wybrany gadżet pozwoli wzmocnić lub nawet zbudować zamierzony wizerunek.

 

Gadżet reklamowy z dopasowaną grafiką

Mamy ponad dziesięć lat doświadczenia w znakowaniu produktów reklamowych, dlatego też nasza wiedza praktyczna w tym temacie jest bardzo rozległa. Zawsze przed wykonaniem zamówienia tworzymy wizualizację, która pokazuje jak będzie wyglądał oznakowany gadżet reklamowy. Staramy się przy tym zwrócić uwagę na odpowiedni dobór grafiki. Nie każdy logotyp swoją kolorystyką i kształtem będzie nadawał się na konkretny gadżet. Warto już przy wyborze produktu reklamowego zastanowić się czy znak graficzny jaki chcemy, aby znalazł się na produkcie będzie odpowiedni.

 

Gadżet reklamowy o wysokiej jakości

Ważnym aspektem jest również sama jakość materiałów z którego został wytworzony produkt. Warto zwrócić uwagę na to, aby wybrany przedmiot był zgodny ze standardami bezpieczeństwa, posiadał odpowiednią trwałość i zapewniał też niezawodność. Nie chcemy przecież, aby nasza firma była kojarzona ze słabym wykonaniem. W swojej ofercie mamy ponad 10 tysięcy produktów, dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich oferował określoną jakość. Dlatego też, nawet przy okrojonym budżecie, możemy zaoferować gadżet reklamowy, który na pewno spełni przyjęte oczekiwania.

 

Gadżet reklamowy, czyli jaki?

Dziś przedsiębiorstwa, instytucje czy też urzędy mają bardzo szeroki wybór gadżetów reklamowych – mogą to być właściwie każde przedmioty. Wśród takiej ilości dostępnych produktów największym wyzwaniem będzie więc podjęcie odpowiedniej decyzji, co do wyboru najlepszego akcesorium. Mamy nadzieję, że powyższy tekst choć w części to ułatwi. Jeśli jednak mają Państwo dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie niejasności.

 

Napisz do nas wiadomość


2 komentarze

  1. marcin 24 października 2017
  2. Kasia 30 października 2017