Kalendarzowe ABC

Zbliżające się wielkimi krokami zakończenie 2017 roku i zmiana daty na 2018, to jedyny dobry moment, aby wykorzystać okazję do obdarowania Klientów i Współpracowników dedykowanymi kalendarzami z logotypem swojego przedsiębiorstwa czy fundacji. Moment ten jest o tyle ważny, ponieważ tak prostym prezentem możemy być obecni przy Kliencie 365 dni w roku. Czy nie warto z takiej możliwości skorzystać?

Skoro już taka okazja trafia się raz w roku, to należy się do niej dobrze przygotować. W przypadku kalendarzy chodzi o wybór odpowiedniego modelu oraz dopracowanie odpowiedniej grafiki możliwie jak najszybciej. Oczywiście w teorii kalendarz tylko pokazuje daty, więc jego wybór powinien być maksymalnie prosty, praktyka jednak pokazuje zupełnie coś innego. W rzeczywistości oferta na kalendarze jest bardzo szeroka i w dużej mierze od tego jaki model wybierzemy zależy czy obdarowany Klient będzie z niego korzystał cały rok.

 

Po co jednak obdarowywać Klienta kalendarzem?

O tym po części napisaliśmy już we wstępie do tego artykułu – jeśli dobierzemy odpowiedni model do potrzeb Klienta, to nasza firma będzie obecna w jego otoczeniu cały rok. Czy można znaleźć tańszy sposób na reklamę, która najważniejszej grupie docelowej swojego biznesu będzie wyświetlała się codziennie przez 365 dni? Czekamy na propozycję 🙂

Klient natomiast, obdarowany takim prezentem, na pewno doceni podarunek i choć w małym stopniu zapadniemy mu w pamięci – a jest to przecież jedna z podstaw w budowaniu odpowiedniej relacji z partnerem biznesowym.

 

Jaki kalendarz wybrać?

Ilość modeli do wybrania jest naprawdę duża, do wyboru są wersje na ścianę, na biurko,  do biura czy też na targi. Istnieją też różne wersje modelu, zależnie oczywiście od tego na jaki wariant się zdecydujemy.

Pokrótce opiszemy tutaj wybrane typy kalendarzy reklamowych, które mamy w ofercie. Mamy nadzieję, że ułatwi to wybór i sprawi, że proces decyzyjny oraz sam zakup przebiegnie szybko, a obdarowani nim Klienci będą z nich korzystać.

 

Kalendarze ścienne

Modele nadające się do powieszenia, to najbardziej znana forma kalendarzy. Zamieszczone na ścianie wydruki mogą być widoczne z każdego miejsca w pokoju lub w biurze, nie zajmują również niepotrzebnie miejsca oraz, przy zastosowaniu odpowiedniej grafiki, stanowią ozdobę miejsca, w którym wiszą.

 

Podstawowym modelem w tej grupie jest kalendarz jednodzielny – jest to doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy szukają ekonomicznego zamiennika dla pełnowymiarowych kalendarzy, ale chcą zachować wysoką jakość produktu i stosunkowo duże pole zadruku reklamowego. Sam model, przez stosunkowo niewielkie wymiary, nie zajmuje dużo miejsca na ścianie. Kalendarz jednodzielny dostępny jest w dwóch wersjach – z wypukłą i płaską główką – różnica polega na zadrukowaniu górnej części produktu.

Zapytaj o wycenę

 

Rozwiniętą formą wersji jednodzielnej jest kalendarz trójdzielny. Model ten stanowi idealne połączenie wysokiej użyteczności oraz dużego pola nadruku do wykorzystania. Funkcjonalność zapewnia trzyczęściowe kalendarium z prezentacją minionego i przyszłego miesiąca oraz przesuwane okienko w wybranym kolorze na pasku z folii. Nadruk reklamowy, dzięki dużym wymiarom produktu, pozwoli w przystępny sposób zaprezentować firmę oraz jej ofertę. Tu również do wyboru są dwie wersje zadruku górnej części – wypukła oraz płaska, wersja wypukła jest dodatkowo lakierowana, co pozwala w bardziej okazały sposób ukazać zamieszczoną grafikę. Jest to idealny wybór dla osób szukających kalendarzy o wysokiej reprezentatywności i praktyczności.

Zapytaj o wycenę

 

Zupełnie inną formą modelu ściennego jest kalendarz listwowany w formie plakatu, który oferuje wyjątkowo obszerne pole druku, pozwalające na pełną dowolność w doborze dedykowanej grafiki. Wysoka jakość wydruku i unikatowe wymiary sprawiają, że model ten idealnie nadaje się do zastosowań komercyjnych i promocyjnych. Brak dedykowanego kalendarium sprawia, że projekt graficzny może być w pełni dostosowany do przyjętych założeń reklamy.

Zapytaj o wycenę

 

Kalendarze biurkowe

Kalendarz biurkowy w formie piramidki pozwala w nienachalny sposób na zareklamowanie firmy na biurkach Współpracowników i Klientów. Unikatowa forma i niewielkie wymiary pozwolą produktowi idealnie wtopić się w miejsce pracy, a zawartość kalendarium sprawi, że wydrukowany kalendarz będzie oglądany cały rok, dzięki czemu przekaz na nim zawarty będzie ciągle widoczny. Występuje on w 3 wersjach: z miesiącami nadrukowanymi na grafikę, z osobno doklejonymi kartkami lub też doczepianymi za pomocą spirali.

Zapytaj o wycenę

 

W omawianej grupie kalendarzy znajduje się również biuwar. Model ten jest dedykowany do położenia na biurku lub na innej płaskiej powierzchni. Jest to najlepsze połączenie kalendarza z notatnikiem – pozwala zapisywać na nim ważne wiadomości, informacje o zaplanowanych wydarzeniach i spotkaniach, a także sprawdzać nadchodzące daty. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że produkt ten stanowi najbardziej praktyczne rozwiązanie dla biur. Biuwary stanowią świetny materiał reklamowy – oprócz szerokiej możliwości zastosowania mają także dużą pole zadruku, co pozwala dostosować autorską oprawą graficzną.

BiuwaryZapytaj o wycenę

 

Kalendarze na targi

Oczywiście każdy z opisywanych modeli można rozdawać na targach i konferencjach, ale jeden z nich jest wręcz dedykowany z myślą o takich wydarzeniach. Oczywiście chodzi o kalendarz listkowy – użyteczny i popularny na eventach, rozdawany w punktach obsługi klienta. Z jednej strony znajduje się roczne kalendarium, a z drugiej dedykowana grafika, która pozwoli na promocje wybranych informacji.

Zapytaj o wycenę

 

Kalendarz biznesowy

Na koniec zostawiliśmy opis kalendarzy, które całkowicie różnią się od wcześniejszych modeli, co więcej możliwość ich oznakowania jest o wiele mniejsza od reszty. Niemniej jednak jest to najpopularniejszy model wśród pracowników biurowych, biznesmenów i kadry zarządzającej – chodzi oczywiście o popularne kalendarze książkowe, znane również jako organizery. Terminarze w układzie dziennym lub tygodniowym pozwalają w łatwy sposób planować przyszłe wydarzenia oraz mieć zawsze pod ręką najważniejsze notatki. Tak gustowny i praktyczny prezent w postaci kalendarza biznesowego na pewno przypadnie do gustu obdarowanym Klientem.

Zapytaj o wycenę

 

To oczywiście tylko część naszej oferty. Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań lub mają dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu – nasi handlowcy z chęcią doradzą przy wyborze odpowiedniego modelu i przygotują ofertę cenową.

Napisz do nas wiadomość