Zestaw produktów z okazji jubileuszu firmy

Jubileusz firmy to wydarzenie, które warto wykorzystać do przypomnienia partnerom biznesowym o swojej ofercie oraz zainteresować nią nowych, potencjalnych klientów. Wręczenie gadżetów reklamowych jest równoznaczne z przekazem świadczącym o tym, że biznes dobrze prosperuje, a firma dba o swoich zleceniodawców.

Produkty z okazji jubileuszu firmy – dlaczego warto w nie zainwestować?

Reklama i działania marketingowe pozwalają umocnić pozycję firmy na rynku, przypomnieć o niej kontrahentom oraz pozyskać nowych klientów. Tradycyjna promocja, powinna zostać uzupełniona o dodatkowe działania, dlatego warto zainwestować w gadżety reklamowe. Należy pamiętać, że każda akcja promocyjna musi nawiązywać do jakiegoś wydarzenia np. wprowadzenia nowych usług do oferty lub – tak jak w tym przypadku – świętowania jubileuszu firmy. Odpowiednio przygotowane gadżety promocyjne przyciągają uwagę i wywołują pozytywne skojarzenia. Reklamowe24 oferuje produkty, które łączą w sobie elegancję i zastosowanie praktyczne. Spośród naszej bazy gadżetów wybraliśmy te, które są często zamawiane przez klientów jako upominki wręczane z okazji „urodzin” biznesu. Poznajcie nasze propozycje i wybierzcie zestaw, dzięki któremu pozytywnie się zaprezentujecie.

Praktyczny zestaw biurowy. Tradycyjny i sprawdzony wybór

Gadżety biurowe należą do najpopularniejszych produktów reklamowych, zamawianych przez klientów. Ich olbrzymią zaletą jest fakt, że są one uniwersalne, praktyczne i często wykorzystywane. Reklamowe24 posiada w swojej ofercie artykuły biurowe, które połączone w funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie zestawy, doskonale sprawdzą się jako podarunek dla klienta biznesowego.

Notatnik, długopis i organizer, czyli idealny zestaw do pracy w biurze

W skład zestawu biurowego wchodzą przede wszystkim .notatniki i długopisy, bez których trudno wyobrazić sobie zapisywanie informacji i przemyśleń. Warto pamiętać, że te produkty często wykorzystywane są w obecności klienta, dlatego należy wybrać gadżety, które będą się dobrze prezentowały. Podczas kompletowania zestawu trzeba mieć też na uwadze kolorystykę produktów i styl ich wykonania – muszą do siebie pasować.

Przykładem trafionego połączenia będzie metalowy długopis parker IM, wykonany z wysokiej jakości błyszczącego lakieru i chromu oraz czarny notatnik w twardej oprawie z elastyczną gumką, pozwalającą chronić wnętrze. Notatnik posiada 80 kartek wyprodukowanych z wysokiej jakości papieru kremowego. Reklamowe24 rekomenduje także zakup eleganckiego organizera, utrzymanego w stonowanych kolorach, dzięki któremu wszystkie potrzebne przedmioty będą zawsze pod ręką. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 organizerów, które spełniają swoje podstawowe funkcje, a jednocześnie dobrze wyglądają. Do wymienionego wcześniej długopisu i notatnika, będzie pasował podręczny organizer, wykonany ze skóry syntetycznej z nylonowymi kieszonkami, przeznaczonymi do przechowywania wizytówek i dokumentów.

Podczas wyboru gadżetów reklamowych ważne jest zwrócenie uwagi na powierzchnię, którą można pokryć nadrukiem. Dzięki temu, że organizery są płaskie i gładkie, można ładnie wyeksponować na nich logo i dodatkowo wzbogacić gadżety jakimś hasłem.

Wyjdź naprzeciw technologii. Wybierz nowoczesny zestaw dla klientów

W dobie rozwoju technologicznego większość informacji przesyłana jest drogą elektroniczną lub przenoszona za pomocą nośników pamięci, a kontakt z klientem odbywa się często telefonicznie, np. podczas wyjazdów służbowych. Z tego względu warto wyjść naprzeciw biznesowym potrzebom i wybrać gadżety, które będą niewielkie, poręczne i zgrabne a jednocześnie pojemne.

Pendrive, Hub USB i power bank – odpowiedź na potrzeby współczesnych biznesmanów

Reklamowe24 posiada w swojej ofercie m. in. szeroki wybór nośników pamięci (pendrive), które dzięki swej pojemności pozwalają na zapisanie wielu informacji. Z kolei urządzenie HUS USB zostało stworzone po to, aby możliwe stało się korzystanie z kilku pendrive’ów jednocześnie. Gadżet posiada aż cztery porty USB i uchwyt do zaczepienia przedmiotu do biurka. Świetnym uzupełnieniem nowoczesnego zestawu upominków reklamowych dla klientów będzie power bank, czyli gadżetowy must-have ostatnich czasów. Dzięki niemu, obdarowane osoby nie będą narażone na nieprzewidziane wypadki podczas rozmowy z kontrahentem wynikające z rozładowanej baterii i braku źródła energii niezbędnego do ponownego uruchomienia telefonu. Aluminiowy zestaw przeznaczony jest do ładowania telefonu, zawiera światło wskazujące poziom naładowania baterii i kabel USB z wtyczką micro USB.

Elektroniczny zestaw reklamowy wręczony z okazji jubileuszu firmy, ułatwi pracę i sprawi, że firma postrzegana będzie jako nowoczesna i spełniająca oczekiwania klientów. Reklamowe24 wykorzystuje nowoczesne techniki, które gwarantują trwałe i dobre jakościowo znakowanie nawet na niewielkich obszarach.

Jak uzupełnić zestaw produktów?

Reklamowe24 posiada w swojej ofercie produkty, które mogą stanowić ciekawe urozmaicenie i poszerzenie zaproponowanych wcześniej zestawów. Mogą być przekazane przez naszych klientów rodzinie lub przyjaciołom, dzięki czemu w łatwy sposób poszerzymy zasięg promocji naszej firmy. Do najpopularniejszych gadżetów dodatkowych należą: breloki reklamowe, gadżety samochodowe, produkty antystresowe i inne.