Na zakupy z gadżetem reklamowym

Torba reklamowa to gadżet, w który warto zainwestować. Jest praktyczny, służy jako nośnik informacji o firmie, a dodatkowo dobrze wygląda. Reklamowe24 oferuje wysokiej jakości torby z nadrukiem.

Dlaczego warto zainwestować w torbę reklamową?

Torba reklamowa to uniwersalny gadżet, który sprawdzi się podczas eventów takich jak targi lub konferencje oraz jako prezent dla klientów, którzy odwiedzili siedzibę firmy. Warto zainwestować w torby, do których będą wkładane np. katalogi dotyczące oferty przedsiębiorstwa lub drobiazgi przygotowane z konkretnej okazji np. teczka z informacjami podsumowującymi najważniejsze punkty spotkania, albo set gadżetów wyprodukowanych z okazji jubileuszu firmy. Najważniejszą zaletą torby jest to, że można ją wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki temu logo firmy jest powszechnie widoczne. Dobrze przygotowane znakowanie będzie przyciągać wzrok i interesować odbiorców. Dzięki temu nazwa przedsiębiorstwa przestajnie być anonimowa wśród konsumentów, co jest niezwykle ważnym elementem każdej kampanii reklamowej.

Papierowe torby reklamowe

W naszej ofercie posiadamy ponad 80 toreb papierowych! Dzięki temu każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Torby papierowe to ekologiczny gadżet, który można z powodzeniem oznakować logo firmy lub nanieść na niego bardziej skomplikowany projekt graficzny. Wśród modeli znajdują się torby wysokie oraz niskie, szerokie i bardziej wąskie. Z pewnością znajdziecie torbę o rozmiarze i kształcie, które będą odpowiadały Waszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę także na kolor gadżetu i wybrać taki, który będzie najładniej komponował się z barwami nadruku.

Torby wielokrotnego użytku

Reklamowe24 oferuje także torby wielokrotnego użytku wykonane z materiału, który nadaje się do ponownego przetworzenia. Produkt można w całości pokryć nadrukiem. Możliwe jest też naniesienie na torbę zdjęcia w pełnej gamie kolorystycznej. W ofercie znajdują się 23 różne modele toreb, wśród nich m.in. torby z wewnętrznym podziałem, z kieszenią, zapinane na zamek błyskawiczny, zamykane na metalową napę lub torby z dodatkowym wzmocnieniem, które zapobiegają gnieceniu się przedmiotów znajdujących się w środku.