Przedmioty codziennego użytku w nowej odsłonie. Zestaw gadżetów z nadrukiem

Reklamowe24 przedstawia kolejną realizację wykonaną dla Klienta. Tym razem logo firmy ozdobiło zegar, długopis, kubek i podkładkę pod mysz komputerową. Dominująca kolorystyka gadżetów to czerwień i biel.

1. Czerwony długopis
Gadżet wykonany z transparentnego plastiku, z niebieskim wkładem i metalowym klipsem – sprawdzi się w każdej sytuacji. Można go schować do teczki, torebki lub schowka w samochodzie albo autobusie.

2. Zegar ścienny
Okrągły, plastikowy zegar z czerwoną tarczą i z metalowymi wskazówkami. Dla naszego Klienta bardzo ważna jest punktualność – ten gadżet ma symbolizować realizowanie zadań na czas.

 

3. Podkładka korkowo-tekturowa pod mysz komputerową
Wymiary podkładki to 93×93 mm, grubość 3 mm. Podkładka została w całości pokryta nadrukiem full color i zabezpieczona błyszczącą folią. Umieszczono na niej m.in. kod QR, który można zeskanować za pomocą darmowej aplikacji, żeby przejść do strony z ofertą. To ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, które realizujemy na prośbę Klientów.

4. Kubek Tomek Classic
Prosty, cylindryczny kształt kubka umożliwia stosowanie nadruków o dużej powierzchni. Pojemność kubka to 300ml. Jest to gadżet uniwersalny, praktyczny, a dodatkowo dostępny w atrakcyjnej cenie i wielu wariantach kolorystycznych.