Kup sobie pamięć

Pendrive, czyli pamięć przenośna USB, to jeden z gadżetowych must-have. Dzięki możliwości naniesienia na przedmiot nadruku z logo firmy, urządzenia stają się produktami reklamowymi o dużej wartości. Dlaczego warto zainwestować w pendrive’y? Na jakie modele zwrócić uwagę? Odpowiadamy na Wasze pytania.

Pendrive – miejsce na Twoją ofertę

Pendrive posiada dwie, istotne z punktu widzenia marketingowego, cechy. Po pierwsze – może zostać wykorzystany jak każdy gadżet reklamowy tzn. jako miejsce na logo firmy. Po drugie – w pamięci urządzenia można umieścić pliki dotyczące np. oferty firmy. Dzięki temu klient lub partner biznesowy posiada nie tylko cenny przedmiot, ale też konkretne informacje o przedsiębiorstwie, od którego go otrzymał. W przypadku klasycznych gadżetów reklamowych takie działanie nie jest możliwe. Pendrive natomiast umożliwia przekazanie dodatkowych treści, które mogą wpłynąć na decyzję o kontynuowaniu lub podjęciu współpracy z daną firmą. W okresie świątecznym warto zamieścić na urządzeniu np. kupon promocyjny lub ofertę usług z obniżonymi cenami.

Pendrive – gadżet, który zawsze się przydaje

Pendrive to jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych, jakie można wręczyć klientowi. Urządzenie przydaje się podczas konferencji, ponieważ dzięki niemu uczestnicy mogą zachować przekazane przez organizatora materiały. Gadżet jest wykorzystywany także podczas codziennej pracy w biurze, do przechowywania ważnych dokumentów, oraz w prywatnym życiu np. do zgrania zdjęć lub plików do druku dla dzieci. Reklamowe24 stawia przede wszystkim na estetykę, funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Dobrze przygotowany pendrive to gadżet reklamowy o dużych możliwościach.

Jaki pendrive wybrać?

Reklamowe24 posiada w swojej ofercie pendrive’y o różnym kształcie, wielkości oraz pojemności. Wybraliśmy kilka modeli, które według nas wyglądają interesująco, a to także liczy się podczas wyboru gadżetu reklamowego, który ma podbić serce klienta lub partnera biznesowego.

Pierwszym naszym typem jest pendrive w bambusowej obudowie,o pojemności 8GB. Urządzenie jest średniej wielkości, jego długość wynosi 6,3 cm. Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że całość wygląda bardzo zgrabnie. Elegancji dodaje mu także wysokiej klasy drewno. Logo firmy można umieścić na obudowie, która nie posiada żadnych dodatkowych zdobień i ma jasny kolor, dzięki czemu znakowanie będzie lepiej widoczne.

Kolejną propozycją od Reklamowe24 jest pamięć USB SLEEK, czyli nieduży pendrive o sporej pojemności wynoszącej 16 GB. Metalowe urządzenie jest otoczone czymś w rodzaju obudowy wykonanej z ekoskóry, która chroni końcówkę przed uszkodzeniami. Całość wygląda nowocześnie i dynamicznie.

Gadżetem, który łączy elegancję z oryginalnym wzorem jest pamięć USB Shard. Pendrive jest utrzymany w dwóch tonacjach, jego dolna część jest srebrna, natomiast górna – czyli zatyczka – ma kolor szary, czerwony lub niebieski. Obie części są ze sobą połączone niesymetrycznie. Zatyczka posiada skośną krawędź i małe, trójkątne wycięcie na zawieszkę. Całość urzeka prostotą i pięknem wykonania. Pojemność tego modelu to 4GB.

Pendrivem o dość nietypowym kształcie jest pamięć USB Radar, który przypomina bardziej małą latareczkę niż nośnik pamięci. Urządzenie jest umieszczone w okrągłej, metalowej obudowie o dość grubych ściankach. Na jej końcu znajduje się miejsce na zawieszkę, dzięki której gadżet zawsze będzie pod ręką, podpięty np. do kluczy.

Pamięć USB wcale nie musi wyglądać zawsze tak samo. Nietypowym, oryginalnym rozwiązaniem jest silikonowa opaska, w której umieszczono nośnik pamięci o pojemności 4GB. Dzięki takiemu rozwiązaniu Wasze dokumenty nigdy nie powinny się zgubić. Opaska stanowi jednocześnie nowoczesną ozdobę. Reklamowe24 poleca pamięć USB SLAB. Warto dodać, że gadżet posiada certyfikat CE i jest objęty 5-letnią gwarancją producenta.