Jak przygotować plik do nadruku?

Reklamowe24 pomoże Wam zdobyć wymarzone gadżety reklamowe. Jeśli zastanawiacie się, jakie warunki musicie spełnić, żeby zamówić nadruk na wybranych przedmiotach, zapraszamy do lektury.

Pierwszym krokiem do zamówienia gadżetów reklamowych, jest przejrzenie oferty przedmiotów Reklamowe24. Podczas wybierania produktów, warto mieć na uwadze kilka rzeczy.

Kształt i kolor gadżetu ma znaczenie

Podczas wybierania gadżetów reklamowych, które staną się wizytówkami Waszej firmy warto wziąć pod uwagę kilka kwestii, żeby uniknąć późniejszych nieporozumień. Przede wszystkim zastanówcie się, czy Wasze logo lub tekst (np. adres strony internetowej) będą dobrze wyglądały na wybranym przez Was produkcie. Jeśli tekst jest podłużny, najlepiej będzie się prezentował na długopisach, linijkach lub np. etui na okulary. W przypadku kwadratowego logo, warto wybrać piłeczkę, kalendarz lub inny przedmiot, który jest odpowiednio szeroki. Pamiętajcie też, że im mniejszy gadżet tym mniejsze logo. Bardzo ważne, podczas wybierania przedmiotów jest zwrócenie uwagi na kolorystykę. Barwy logo powinny komponować się z kolorami gadżetu. Dobrze byłoby wybrać produkt o tle, na którym ładnie będą wyglądały litery.

Im bardziej skomplikowany projekt, tym większy koszt realizacji

Koszt zamówionych przedmiotów nie jest całkowitym kosztem realizacji całego projektu. Podczas przygotowywania grafiki trzeba pamiętać o tym, że ilość kolorów, wielkość i liczba miejsc, w których znakujemy ma wpływ na znaków ostateczną cenę. Dobrze przemyślcie swój budżet, cele oraz potrzeby. Być może zrezygnowanie z kilku elementów wcale nie umniejszy wartości gadżetu. Graficy oraz przedstawiciele Działu Obsługi Klientów Reklamowe24, odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą stworzyć finalny projekt.

Jak przygotować grafikę?

Projekt graficzny należy przygotować w wersji wektorowej, najlepiej w formacie Corel (CDR). Inne akceptowalne formaty to AI, EPS i PDF. Wszystkie kolory powinny być podane w palecie PANTONE, a czcionki zamienione na krzywe. Jeśli nie posiadacie projektu w wersji wektorowej, pracownicy działu graficznego Reklamowe24 mogą ją dla Was przygotować. Taka usługa to dodatkowy koszt – cena jest ustalana po obejrzeniu logotypu zgodnie z cennikiem usług graficznych – Zamówienia i ceny.

Reklamowe24 oferuje wykonanie próbki produktu

Jeśli nie jesteście pewni, czy efekt końcowy Was zadowoli, możecie zdecydować się na zamówienie próbki produktu. Reklamowe24 wysyła próbki gadżetów bez nadruku lub już ze znakowaniem. Cena próbki z nadrukiem to koszt wykonania i przygotowania matrycy, bez której znakowanie nie jest możliwe. Jeśli po obejrzeniu próbki, zdecydujecie się na złożenie pełnego zamówienia to koszt opłaconej matrycy zostanie odliczony od faktury końcowej.
***

Gdy znajdziecie produkty, które spełniają Wasze oczekiwania wystarczy podjąć decyzję odnośnie do ilości i zajrzeć do zakładki Jak zamawiać. W razie pytań lub wątpliwości, skontaktujcie się z naszym Działem Obsługi Klienta, który przyjmie zgłoszenie i udzieli wszelkich dodatkowych informacji.