Gadżetowe must have na konferencję

Reklamowe24 proponuje gadżety na każdą okazję. Nie może wśród nich zabraknąć produktów, które sprawdzą się podczas konferencji. Dbałość o szczegóły i świetna organizacja to klucz do pozostawienia po sobie dobrego wrażenia oraz wzrostu zaufania partnerów biznesowych. Jakie gadżety wybrać, przygotowując konferencję?

Przygotowaliśmy listę gadżetów, które wyróżniają się ciekawym designem i jednocześnie są bardzo praktyczne. Pragniemy zaznaczyć, że są to tylko niektóre z produktów, które posiadamy w naszej ofercie. Pełna lista gadżetów konferencyjnych Reklamowe24 znajduje się tutaj: Gadżety konferencyjne. Polecamy także Gadżety biurowe.

Notes

Uczestnicy konferencji z pewnością będą chcieli zanotować najważniejsze punkty spotkania. Warto zaopatrzyć każdego z nich w notes, w którym będą mogli zamieścić swoje zapiski. Logo firmy naniesione na wybrany produkt dodatkowo podniesie rangę wydarzenia i nada mu odpowiedni prestiż. Spośród oferty Reklamowe24 postanowiliśmy zaprezentować m.in. teczkę konferencyjną Avanti wyposażoną w blok A4, szlufkę na długopis oraz kieszonki np. na niewielki kalendarzyk lub wizytówki. Bardziej eleganckim rozwiązaniem będzie bambusowy notes z 70 kartkami wyprodukowanymi metodą recyklingu. Do notesu jest dołączony długopis, także w bambusowej oprawie. Całość stanowi bardzo estetyczny, wysokiej jakości gadżet, który spełnia ekologiczne normy. Wybierając ten notes firma zaznaczy swój wkład w ochronę przyrody i jednocześnie przekaże swoim gościom wyróżniający się, stylowy gadżet. Dla przedsiębiorców, którzy stawiają na klasykę proponujemy czarny notes z kalkulatorem, oprawiony w materiał imitujący skórę.

Zakreślacze

Kolejnym drobiazgiem, który można wykorzystać jako gadżet reklamowy, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie, są kolorowe zakreślacze. Za ich pomocą uczestnicy konferencji będą mogli podkreślić w swoich notatkach oraz w otrzymanych materiałach, najistotniejsze fragmenty. Proponujemy zestawy niewielkich zakreślaczy, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Logo firmy może zostać naniesione przez Reklamowe24 na każdy z flamastrów lub na ich opakowanie. Pierwszym produktem, który proponujemy jest zakreślacz w kształcie gwiazdki – na końcu każdego ramienia znajduje się inny kolor flamastra. Podobnym, równie zgrabnym produktem jest zakreślacz w kształcie dłoni. W zakładce Nasze realizacje znajdują się przykłady tego gadżetu z naniesionym nań logo. Bardziej klasycznym przykładem może być zakreślacz revolve posiadający trzy flamastry w plastikowym opakowaniu.

Kalkulator

Jeśli w czasie konferencji będą przedstawione jakieś wartości liczbowe, na stole powinny znaleźć się kalkulatory. Dzięki temu uczestnicy będą mieli możliwość zweryfikowania danych lub obliczenia kolejnych. Logo firmy naniesione przez Reklamowe24 będzie ładnie prezentować się np. na nowoczesnym, zielonym kalkulatorze lub na kalkulatorze w drewnianej obudowie.

Pendrive

W dzisiejszych czasach absolutnym „must have” podczas konferencji są nośniki pamięci. Obecnie stawiamy na pendrive’y, które mimo niewielkich rozmiarów, zmieszczą dużo danych. Firmy coraz częściej decydują się na wręczenie swoim klientom i partnerom materiałów z konferencji nie tylko w formie wydruku, ale także na nośniku oznaczonym logo firmy. Klasycznym, często wybieranym modelem jest pamięć USB TECHMATE 4GB. Bardziej elegancki będzie pen drive w bambusowej obudowie lub pamięć w kształcie karty kredytowej Creditcard USB 4GB. Wszystkie pendrive’y znajdują się w zakładce Pendrive reklamowy.

Teczka konferencyjna

Firmy, które chcą aby ich logo było jak największe i jak najbardziej widoczne powinny postawić na odpowiednio duże gadżety reklamowe. Teczka konferencyjna to produkt o sporej powierzchni, na której można umieścić nazwę przedsiębiorstwa. Reklamowe24 dobierze odpowiednią technikę do każdego materiału oraz tworzywa tak, aby logo wyglądało atrakcyjnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Spośród teczek warto zwrócić uwagę na taką, która nie tylko będzie spełniała swoje podstawowe funkcje, ale będzie ładnie wyglądać i przyciągać wzrok. Dobrze sprawdzi się w tej roli m.in. czerwona teczka konferencyjna z niesymetrycznym, wyróżniającym szwem.

Zobacz także: