Kalendarze reklamowe – zaplanuj efektywnie swój czas!

Kalendarz to jeden z tych artykułów, którym posługujemy się na co dzień, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Nasz świat definiujemy przede wszystkim poprzez terminy, dane i notatki, dlatego kalendarz jest nieodzowną pomocą w naszym codziennym planowaniu i organizowaniu czasu. Nic więc dziwnego, że kalendarze cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród odbiorców, jak i reklamodawców i od lat należą do najpopularniejszych artykułów promocyjnych.

Przejrzysty, poręczny kalendarz stanowi uniwersalny a zarazem niedrogi nośnik reklamowy, za pomocą którego możesz budować pozytywny wizerunek Twojej marki przez cały rok. Sprawdzi się on zarówno jako upominek dla pracowników, jak i gadżet promocyjny dla klientów czy kontrahentów. Szeroki wybór modeli sprawia, że bez trudu znajdziesz produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Warto zauważyć, że w przypadku kalendarzy dysponujemy dużą powierzchnią znakowania, która umożliwia nam wykonanie atrakcyjnego nadruku reklamowego, który dodatkowo zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe to świetny pomysł na ekskluzywną formę reklamy dla Twojej firmy. Z tego typu kalendarzy korzystają zarówno pracownicy, jak i przedsiębiorcy czy właściciele firm. Kalendarze książkowe umożliwiają szybkie i wygodne zanotowanie ważnych informacji czy kontaktów, dzięki czemu możesz efektywniej zaplanować swój czas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy szeroki wybór modeli w formatach A4, A5, A6, B5 i B6. Wśród naszych produktów znajdziesz zarówno kalendarze w układzie dziennym, jak i kalendarze z podziałem na tygodnie, możesz wybierać spomiędzy wielu wariantów okładek i wersji kolorystycznych. Chcąc w pełni wykorzystać potencjał marketingowy jaki oferują nam kalendarze reklamowe, warto oznakować je firmowym logotypem lub inną, dowolną grafiką.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy książkowych!

Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to jedne z najpopularniejszych modeli w naszej ofercie, możemy je znaleźć praktycznie w każdym biurze, urzędzie czy domu. Popularność i uniwersalność tego typu kalendarzy czyni z nich skuteczny i efektywny nośnik reklamy, dla każdej firmy niezależnie od branży. Reklamowe kalendarze ścienne dostępne są w wielu różnych modelach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz produkt idealny do swoich potrzeb.

Naszym Klientom oferujemy zarówno tradycyjne kalendarze plakatowe, jak i jednodzielne lub trójdzielne kalendarze ścienne. Kalendarze jednodzielne zapewniają przejrzysty układ miesięczny, natomiast kalendarze trójdzielne oferują użyteczne trójdzielne kalendarium oraz przesuwne okienko. Kalendarze ścienne dostępne są w dwóch wariantach, z płaską lub wypukłą główką, które możemy zadrukować według indywidualnego projektu. Znakowanie na kalendarzach wykonujemy za pomocą druku cyfrowego, który gwarantuje wysoką jakość nadruku i dokładne odwzorowanie kolorów.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy ściennych!

Kalendarze kieszonkowe

Kalendarze kieszonkowe w formie wizytówki to świetny pomysł na praktyczny i niedrogi upominek dla Klientów, który pomoże Ci zareklamować Twoją markę. Tego typu kalendarzyk sprawdzi się zarówno na targach czy konferencjach, jak i rozdawany w punktach obsługi klienta.

Kalendarz listkowy możemy zadrukować dwustronnie, w pełnym kolorze. Z jednej strony zazwyczaj znajduje się roczne kalendarium, a z drugiej dedykowana grafika, która pozwala na promocję wybranych informacji. Warto podkreślić, że kalendarzyki listkowe pomimo swojego niewielkiego rozmiaru są bardzo praktyczne, można na nich zamieścić drobne notatki czy zapisać terminy ważnych spotkań.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy kieszonkowych!

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, wiele osób korzysta z nich na co dzień, zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Kalendarz biurkowy w formie piramidki to sposób na nienachalną, aczkolwiek skuteczną reklamę Twojej firmy. Dzięki unikatowej formie i niewielkim rozmiarom kalendarz idealnie sprawdzi się w każdym biurze, a zawartość kalendarium sprawi, że wydrukowany kalendarz będzie oglądany cały rok, dzięki czemu przekaz na nim zawarty będzie ciągle widoczny. Tego typu kalendarze to również idealny gadżet promocyjny, który można dodać np. do zamówienia jako formę upominku. Taki podarunek z pewnością spotka się z uznaniem ze strony klientów, zwłaszcza w okolicach końca roku kalendarzowego.

Poza klasycznymi kalendarzami w formie piramidki, naszym Klientom oferujemy również szeroki wybór biuwarów, służących jako podkładka na biurko. Biuwar to połączenie kalendarza i notatnika, co czyni go niezwykle pomocnym w organizacji codziennej pracy przy biurku.

Biuwary mogą przybrać różną formę graficzną, z kalendarzem miesięcznym lub rocznym, z logo firmy lub inną, dowolną grafiką. Ze względu na swoją funkcjonalność i wielorakość zastosowań idealnie sprawdzą się w strategii marketingowej każdego przedsiębiorstwa, jako atrakcyjny nośnik reklamy dla firmy.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy biurkowych!